Laptop düşük Bluetooth menzili

M.salih6734

Hectopat
Laptop kullanıyorum. Örneğin Bluetooth hoparlör bağladığımda bilgisayarımın üstünde gayet mükemmel çalışıyor fakat bilgisayardan 5-10 cm uzaklaştırdığımda ses kesilerek gelmeye başlıyor. Daha fazla uzaklaştırdığımda ise bağlantı kopuyor. Driver'ı silip yeniden yükledim çözüm bulamadım. Teknik servisi aradım format atarsanız düzelebilir dediler. Format atamam maalesef. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

Son düzenleme:
Laptop kullanıyorum. Örneğin Bluetooth hoparlör bağladığımda bilgisayarımın üstünde gayet mükemmel çalışıyor fakat bilgisayardan 5-10 cm uzaklaştırdığımda ses kesilerek gelmeye başlıyor. Daha fazla uzaklaştırdığımda ise bağlantı kopuyor. Driver'ı silip yeniden yükledim çözüm bulamadım. Teknik servisi aradım format atarsanız düzelebilir dediler. Format atamam maalesef. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

Hoparlör anteni güçsüz kalıyor olabilir başka cihazı bağlayarak deneyin.

Hocam, Wifi kapalı iken deneyebilir misiniz?

Denedim zaten 10'a yakın cihazla denedim fakat olmuyor.

Deneyip cevap vereceğim.

Anteni güçsüz kalıyor olabilir Wi-Fi ve Bluetooth anteni aynıdır daha güçlüsün alıp takabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam. Başka Bluetooth cihaz var mı? Kulaklık falan gibi. Deneyebilir misiniz?

Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin. Siz Bluetooth sürücüsü için yapın.

Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin. Siz Bluetooth sürücüsü için yapın.

Tamamdır deneyeceğim.

Reis burada ses kartı, ekran kartı var neyi seçmeliyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı