Laptop ekran çerçevesi kırıldı

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, başlıkta gördüğünüz gibi bir olay başıma geldi. Laptopu masamın üzerine bıraktım ve mutfağa gittim. Geldiğimde yan çerçevesinde ufak bir kırık vardı. Annem temizlik yapıyordu ve farklı yere kaldırmıştı. O yanlışlıkla yapmış olabilir diye düşündüm fakat ses etmedim. Sizce bir şey olur mu? İlk defa laptop kullandığım için korkuyorum.

Görsel:

qqqq.jpg

Yapıştırabilir miyim? Yapıştırırsam ne ile yapıştırayım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta gördüğünüz gibi bir olay başıma geldi. Laptopu masamın üzerine bıraktım ve mutfağa gittim. Geldiğimde yan çerçevesinde ufak bir kırık vardı. Annem temizlik yapıyordu ve farklı yere kaldırmıştı. O yanlışlıkla yapmış olabilir diye düşündüm fakat ses etmedim. Sizce bir şey olur mu? İlk defa laptop kullandığım için korkuyorum.

Görsel:

Eki Görüntüle 1108197

Yapıştırabilir miyim? Yapıştırırsam ne ile yapıştırayım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hiçbir şey olacağını zannetmiyorum.

Yok hocam kırılmış. yavaşça ittirdiğim zaman belli oluyor.
Görsel olarakta kötü durmuyor, sadece çok oynamayın ve bilgisayarın tozunu alırken o kısma dikkat ederseniz hiçbir şey olmaz. Ben el alışkanlığı o kırıkla oynarken daha çok kırmıştım 😁

Yapıştırabildin mi hocam? aynı çatlak/kırık benim laptopun sol alt frame'inde mevcut. Şehirlerarası otobüsle bavul içinde korunaklı geldi ancak baskı almış sanırım. Yapıştırdıysan en etkili yok hangisi? Çünkü silerken falan içine sıvı veyahut toz kaçmasından çekiniyorum.

Geri
Yukarı