Laptop Ekran Filmi Değiştikten Sonra Oyunlarda Beyaz Çizgi Çıkıyor

muhharremp1

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir sene önce annem yanlışlıkla laptopumu düşürdü. 2.5 -3 ay sonra ise ekranda çizgiler çıkmaya daha sonra tamamen gitmeye başladı. Eski bilgisayarımı kullanırken de gittiğim tamirciye gittim. Sorunu anlattım ve filmden olduğunu söyledi. Birkaç yere daha sorunca hepsi aynı cevabı verdi. Tamircimi değiştirmedim ve bilgisayarı teslim ettim. Orijinal cam filmi ile değişti. Ekranda çizgiler kayboldu normal haline döndü. Ama oyuna girince hafif beyaz çizgiler çıkmaya devam ediyordu. Neyse gün geçtikçe bugün itibari ile oyuna girmediğim zaman çizgi hiç yok ama GTA 5'i mesela oynamaya başlarsam direk ekranda çizgiler, kısım kısım renkler çıkıyor. Sebebi ne olabilir? Ve ne yapabilirim?
Normal gezinirken yok ve oyunda var.
Isınma vs. hiçbir sorunu bulunmuyor.
  • Ekran kartı modelim : Nvida GeForce 840M 2GB
Performansımı da etkilememekte. GTA 5'te very high ayarlarda 40-50 FPS arası alıyorum. Ne yapabilirim?
Teşekkürler.

Driverler vs. de tam bulunmakta. Teyit ettim. Formatı da denedim. Sade bir oyunda değil tüm oyunlarda aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı