Laptop ekran kartı kod43 hatası

Daha fazla  
Kod43 hatası alıyorum. Güncelleştiriyorum. Hata kod23 oluyor. Sonra kod1 oluyor. Driverleri yüklüyorum. Kurarken uyarı veriyor, olmuyor. Driver easy yüklüyorum. Format da atamıyorum, error veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. parti sürücü kurma yazılımları kullanarak hata etmişsiniz, temiz bir kurulum yapın derim. Ek olarak donanımlarınız nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata 43 donanımsal olmalı. Büyuk ihtimal aşırı ısındı lehimler ayrıldı.
hayır format attım sonra oldu
3. parti sürücü kurma yazılımları kullanarak hata etmişsiniz, temiz bir kurulum yapın derim. Ek olarak donanımlarınız nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dahili ekran kartım: Intel UHD 620 harici ekran kartım AMD Radeon 535 işlemci: i3 8.nesil.

O zaman
Aygıt Yöneticisinden, görüntü bağdaştırıcıları kısmından, NVIDIA ekran kartına sağ tıklayıp devre dışı bırakın. Sonrada etkinleştir.
Bir 10 dk bekleyin bilgisayar kendini yeniden başlatır. Başlatmazsa siz kapatın. Sonra bilgisayarı açtığınızda onarma veya güncelleme falan yapabilir. Ekran kapanır açılır falan siz bilgisayarı bir yere koyun. Tekrar normal olarak açıldığında sorun duzelicek %90.

Hocam kurulum yapacağım ama bir risk var mı siyah ekran gibi bir risk

O zaman
Aygıt Yöneticisinden, görüntü bağdaştırıcıları kısmından, NVIDIA ekran kartına sağ tıklayıp devre dışı bırakın. Sonrada etkinleştir.
Bir 10 dk bekleyin bilgisayar kendini yeniden başlatır. Başlatmazsa siz kapatın. Sonra bilgisayarı açtığınızda onarma veya güncelleme falan yapabilir. Ekran kapanır açılır falan siz bilgisayarı bir yere koyun. Tekrar normal olarak açıldığında sorun duzelecek %90.

AMD mi ekran kartı ben NVIDIA sanıyordum. Olsun yine deneyin.

Yani en büyük riski 3. parti sürücü kurma yazılımı indirerek almışsınız, bu saatten sonra daha büyük bir risk yoktur herhalde. Siz tertemiz bir kurulum yapın ve sonuçları paylaşın.

O zaman
Aygıt yöneticisinden, görüntü bağdaştırıcıları kısmından, NVIDIA ekran kartına sağ tıklayıp devre dışı bırakın. Sonrada etkinleştir.
Bir 10 dk bekleyin bilgisayar kendini yeniden başlatır. Başlatmazsa siz kapatın. Sonra bilgisayarı açtığınızda onarma veya güncelleme falan yapabilir. Ekran kapanır açılır falan siz bilgisayarı bir yere koyun. Tekrar normal olarak açıldığında sorun duzelecek %90.

AMD mi ekran kartı ben NVIDIA sanıyordum. Olsun yine deneyin.

Tamam hocam deniyip geliyorum bir yere gitmeyin
AMD mi ekran kartı ben NVIDIA sanıyordum. Olsun yine d
olmadı hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı