Çözüldü Laptop ekran kartı modeli nasıl öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IKIGOZ

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben ekran kartımın modeline göre AMD Software indiricektim. Ama Auto dected i kurmaya çalıştığımda hata veriyordu. Bende ekran kartı modelimi bulmak için laptopumun markasının sitesine girip bulmaya çalıştım. Ama bulamadım ve aygıt yöneticisinde AMD Radeon(tm) Graphics yazıyor. Ekran kartı modelimi nasıl öğrenebilirim?

Çözüm
Link yanlış olmuş ondan sildim, AMD'nin sitesinde gözükmüyor ama şurada paylaşmış biri bunu deneyin;

DxDiag'tan ekran kartı modelini öğrenebilirsin.

DxDiag'tan ekran kartı modelini öğrenebilirsin.

1697709076139.png

Maalesef buradada aynı şekilde

Dosya Ekleri

• 1697709054121.png
    1697709054121.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 12
Selam. Ben ekran kartımın modeline göre AMD Software indiricektim. Ama Auto dected i kurmaya çalıştığımda hata veriyordu. Bende ekran kartı modelimi bulmak için laptopumun markasının sitesine girip bulmaya çalıştım. Ama bulamadım ve aygıt yöneticisinde AMD Radeon(tm) Graphics yazıyor. Ekran kartı modelimi nasıl öğrenebilirim?
İslemcinin ismini arat onun icindeki kart senin kartın.

Amd Athlon Silver 3050U With Radeon Graphics
AMD'nin sitesinin Support bölümünde "Processors with Graphics" şeklinde bir seçenek olacak listede, onu seç. Seçtikten sonra ise işlemcini seç. Eğer işlemcin yoksa desteği bitmiş demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı