Laptop Ekran Tamiri Fiyatları

Guest!

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Oto Tamirci
Erasmus yaptığım sırada aldığım 13 inç ekrana sahip laptopumun iç paneli kırık kaç TL'ye patlar yaptırması? Bilgi sahibi değilim 200-250₺ gibi bir rakama yapılabilirse yaptırıp kullanayım dedim, yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
15.6 boyutlarının altındaki hemen hemen tüm laptop panelleri çok pahalı. Montajını kendim yaparım dersen 200-250 civarında işi kapatabilirsin. Fakat bilgisayarcıda yaptırırım dersen sıfırını 250 TL'ye değiştirmen söz konusu bile olamaz. Panel kodunu paylaşırsan uygun fiyata uyumlu ekran önerisi yapabilirim.

15.6 boyutlarının altındaki hemen hemen tüm laptop panelleri çok pahalı. Montajını kendim yaparım dersen 200-250 civarında işi kapatabilirsin. Fakat bilgisayarcıda yaptırırım dersen sıfırını 250 TL'ye değiştirmen söz konusu bile olamaz. Panel kodunu paylaşırsan uygun fiyata uyumlu ekran önerisi yapabilirim.
Hocam öğrendim fakat modelini yanlış biliyormuşum packard bell pav80 marka modelli laptop hocam ekranda 10.1 inç sanırım

Packard Bell pav80 Notebook Lcd Ekran (10.1" Led Parlak)

Ekran çok yüksek ihtimalle cihazın ile uyumlu. Fiyatıda uygun. Yine de tam uyumluluk için ekran kodunu belirtmen gerekli. VGA kablosu ile laptobu harici olarak bağlayıp AIDA64 Extreme raporu paylaşın yada ekranı söküp arkasının fotoğrafını çekin. Tecrüben var ise kendin değiştirebilirsin. Tecrüben yok ise YouTube'deki çeşitli screen disassembly videolarını izleyerek tecrübe kazanıp kendin değiştirebilirsin.

Packard Bell pav80 Notebook Lcd Ekran (10.1" Led Parlak)

Ekran çok yüksek ihtimalle cihazın ile uyumlu. Fiyatıda uygun. Yine de tam uyumluluk için ekran kodunu belirtmen gerekli. VGA kablosu ile laptobu harici olarak bağlayıp AIDA64 Extreme raporu paylaşın yada ekranı söküp arkasının fotoğrafını çekin. Tecrüben var ise kendin değiştirebilirsin. Tecrüben yok ise YouTube'deki çeşitli screen disassembly videolarını izleyerek tecrübe kazanıp kendin değiştirebilirsin.
Açıkçası şey düşündüm kendim değiştiremem bilmiyorum 200-250 liraya ekranı değiştirip 200 liraya 120gb bi ssd alayım diye düşündüm 400₺ ye tekabül eder ikisi kullanırım artık teşekkürler yorumların için.

Yeni konular

Geri
Yukarı