Çözüldü Laptop ekranda siyah çizgiler var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
Öncelikle selamlar. Benim 5 yıldır kullandığım laptopumda sol üstte çizgiler oluşuyor ve gittikçe büyüyor. Fazlalaşıyor, nasıl önüne geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözüldü mü? Çözüldüyse, nasıl çözdünüz?
Sorun direkt ekrandaymış. Bilgisayarcı mürekkep dağıtmış dedi. Tamiri olabilir belki dedi o akan mürekkebi dağıtırsak sorun kalkacaktır dedi. Ama maalesef olmadı ekranı değiştirdik.
  • Donanımsal sorun değil ise DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp tekrar indirip çözebilirsin.
  • Donanımsal sorun ise servise bırak derim.
  • Sistemini tam olarak belirtirsen daha iyi yardımcı oluruz. İşlemci ekran kartı hepsini.

• Donanımsal sorun değil ise DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp tekrar indirip çözebilirsin.
  • Donanımsal sorun ise servise bırak derim.
  • Sistemini tam olarak belirtirsen daha iyi yardımcı oluruz. İşlemci ekran kartı hepsini.
Donanımsal gibi gözüküyor. Monitöre takınca düzeliyor. Monitör almam lazım galiba. Öyle değilmi=

Laptopa özel ekran sipariş verebilir güvenilir bir tamirciye verirseniz ve böylelikle halledebilir. Yok ben güvenmiyorum dersen yeni bir monitör şart sorunu çözmek için.

96038b27-fafb-40d7-9dcc-581ceb01942a.jpg

Durum budur.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı