Laptop ekranı bozuldu

mihaylo

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Daha 1 gün öncesine kadar FIFA ile ilgili FPS sorunu yaşarken bilgisayarın kamera kısmının yanına birazcık bastirmayla ekran inanilmaz bir sekilde bozuntuya ugradi. Lütfen yardimci olur musunuz?

1617030785457-1474048384.jpg

Hocam bu nasıl bir bastırma ya ben yumruk attığında bu hale geliyordu geçmiş olsun, ekran 400 600 arası değişiyor en mantıklısı ekranı menteşeleri ile birlikte söküp monitör ile kullanmak maddi durum yoksa tabii.

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Kendi başınıza tamir etme imkanınız var. Öncelikle ekran kısmını sökün, marka model olarak Youtube'da arattığınızda nasıl söküleceğini bulursunuz. Daha sonra hangi model-seri numaralı ekran varsa onu aratın ve fiyatı uygun geliyorsa satın alın geri takın. Ben sizin bilgisayara benzer bir bilgisayara sahiptim klavyesi bozulmuştu söktüm modeline baktım, daha sonra n11'den 90 liraya buldum satın alıp onu taktım.

Hocam acikcasi bir kac kez bozuldu bilgisayar 2 kez format atildi 1 kez harddisk degistirildi 4 yılda 500 600 lira masraf yapti. Simdi bilgisayar toplayacagim icin degistirmeyi dusunmuyorum. O halde konuyu şöyle degistireyim 5-6 bin lira arası toplayabilecegim oyun icin performansli ekipmanlar önerebilir misiniz

Hocam acikcasi bir kac kez bozuldu bilgisayar 2 kez format atildi 1 kez harddisk degistirildi 4 yılda 500 600 lira masraf yapti. Simdi bilgisayar toplayacagim icin degistirmeyi dusunmuyorum. O halde konuyu şöyle degistireyim 5-6 bin lira arası toplayabilecegim oyun icin performansli ekipmanlar önerebilir misiniz
Yeni konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı