Laptop ekranı gelmiyor

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim elimde bir laptop var şimdi, bu laptop çok ısınıyordu ben de fanına fön makinesiyle hava tuttum. Bir sürü toz çıktı ama fan çalışmamaya başladı. Sonra düğmesine bastım, çalıştı bir 1 saat falan çalışabilir durumdaydı, sonra ben kapatıp tekrar açınca ışıklar yandı güç geldi ama ekran yok. Ne yapmalıyım?

Merhaba. Benim elimde bir laptop var şimdi, bu laptop çok ısınıyordu ben de fanına fön makinesiyle hava tuttum. Bir sürü toz çıktı ama fan çalışmamaya başladı. Sonra düğmesine bastım, çalıştı bir 1 saat falan çalışabilir durumdaydı, sonra ben kapatıp tekrar açınca ışıklar yandı güç geldi ama ekran yok. Ne yapmalıyım?
Fan çok hızlı döndü ise statik elektirip oluşturup ekran kartina zarar vermiş olabilir

Öncelikle çok iyi bir trajedi senaryosu :D Güvenilir bir bilgisayarcıdan teknik yardım almanı öneririm.

Büyük bir sorun değildir değil mi çünkü bilgisayar bana ait değil temizliyim derken her şeyin içine ettim :(
Moralini çok bozmak istemem fakat bildiğin üzere ekran kartları fazla hassas parçalardır korkutmak yada üzmek istemem fakat ekran kartını bir daha kullanamayabilirsin. Bir gelişme olursa haberdar et. İyi Günler

Moralini çok bozmak istemem fakat bildiğin üzere ekran kartları fazla hassas parçalardır korkutmak ya da üzmek istemem fakat ekran kartını bir daha kullanamayabilirsin. Bir gelişme olursa haberdar et. İyi günler.

HM “sorunu ben çözemedim bilgisayarcıya gitmesi gerek” diyerek bilgisayarcıya götürteceğim, umarım bilgisayarcı gerçekleri arkadaşıma söylemez 😬

Geri
Yukarı