Laptop ekranı mozaikleşiyor ve kapanıyor

Haelheim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Bilgisayarımda yeni olan sorun zamanlı zamansızdı şu anda her bilgisayarı açtığımda bu sorunu yaşıyorum. Ekran fotoğraflarını çektim. Sorun ekran kartında gibi geldi bana ama bir yorum yaparsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-10-01 at 22.22.34.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-01 at 22.22.34.jpeg
    344,8 KB · Görüntüleme: 48
  • WhatsApp Image 2021-10-02 at 00.09.20.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 00.09.20.jpeg
    124,5 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba,
Bilgisayarımda yeni olan sorun zamanlı zamansızdı şu anda her bilgisayarı açtığımda bu sorunu yaşıyorum. Ekran fotoğraflarını çektim. Sorun ekran kartında gibi geldi bana ama bir yorum yaparsanız sevinirim.
HDMI ile TV ye takın yine aynı sorun oluyorsa sorun ekran kartındandır ama olmuyorsa panel de sorun vardır ki büyük ihtimal panel bozulmuştur.

Son düzenleme:
Merhaba,

HDMI ile başka bir televizyon vs... Görüntü aygıtına bağlayın. Eğer hala problem yaşıyorsanız sorunun grafik kartında olduğunu anlayabilirsiniz.

Merhaba,

Böyle bir hatanın sürücüler ile ilgili olduğunu hiç sanmam. Panel ledleriniz arızalanmış çok yüksek ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı