2025 YKS kırık OBP ile tıp gelir mi?

Ham da 5 7 k de mi?

Ben de 2. mezuna kaldım neler yaşadığını tahmin edebiliyorum bayağı bir stres oluyorsun sürekli üstüne geliyorlar 2 haftada bir dışarı çıksan bile gözlerine batıyorsun adam olmayacaksın sen gibisinden laf yiyorsun eh öyle böyle devam ettirip ilk senemde 148kdan 48k ya kadar 2 mezun senesinde çekebildim. Çok mu iyi hayır değil ama bana yetti istediğim yer oldu. Ne olursa olsun aileye bir şekilde katlanırsın eğer ki sen bu işi kafaya koyduysan. Bir şekilde istediğim özel tıpa da yolladılar %50 olup önceki senelerde dolan birçok üniversite boş kaldı şansa gittim.2. kez mezuna kalınır mı? benzer bir konu ben de açmıştım sonu güzel bitmişti ne günlerdi ama diye arkana bakıyorsun sadece kafana koy ve çalış bir yer yazmaktansa ailenin ağzını çekmek değer bence.

Son düzenleme:
Ben de 2. mezuna kaldım neler yaşadığını tahmin edebiliyorum bayağı bir stres oluyorsun sürekli üstüne geliyorlar 2 haftada bir dışarı çıksan bile gözlerine batıyorsun adam olmayacaksın sen gibisinden laf yiyorsun eh öyle böyle devam ettirip ilk senemde 148kdan 48k ya kadar 2 mezun senesinde çekebildim. Çok mu iyi hayır değil ama bana yetti istediğim yer oldu. Ne olursa olsun aileye bir şekilde katlanırsın eğer ki sen bu işi kafaya koyduysan. Bir şekilde istediğim özel tıpa da yolladılar %50 olup önceki senelerde dolan birçok üniversite boş kaldı şansa gittim.2. kez mezuna kalınır mı? benzer bir konu ben de açmıştım sonu güzel bitmişti ne günlerdi ama diye arkana bakıyorsun sadece kafana koy ve çalış bir yer yazmaktansa ailenin ağzını çekmek değer benc
Bölümün ne

Yeni konular

Geri
Yukarı