Laptop ekranına OC yapılmalı mı?

Görüntü kalitesi düşer, gereksiz olur.

O zaman deniyorum hocam.

1920x1080p kullanıyorum. 1920x1080p olarak OC yapıyorum.

70 Hz alınca ekran gitti.

ESC basıp hemen geri düzenledim.

Gitmesi normal, normal monitörde hadi 75 yaparsın ama laptop panelinde bu çok nadir ve aşırı gereksiz bir şey, seni çok iyi anlıyorum canın sıkılmış bir şeyler deniyorsun ama bence deneme işin sonunda tüh ya PC bozuldu olmasın.

Teşekkürler ilgilenenler için en iyisi 60Hz de kullanmak daha fazla aksiyona gerek yok :D

Gitmesi normal, normal monitörde hadi 75 yaparsın ama laptop panelinde bu çok nadir ve aşırı gereksiz bir şey, seni çok iyi anlıyorum canın sıkılmış bir şeyler deniyorsun ama bence deneme işin sonunda tüh ya PC bozuldu olmasın.

İlgilendiğiniz için teşekkürler etrafımda 144Hz kullanan çok kişi var oyunlarda monitor Hertz'i çok fazla fark ediyor. Bende bir ihtimalle belki 75Hz yaparım demiştim ama olmadı. Nasip değilmiş.

İmkanlarımızda yetmediği için 60hzli monitor almak zorunda kaldım orta seviye bilgisayar olasa da.

Pekii 144Hzli panel takımı yapılabilir mi?

Teşekkürler ilgilenenler için en iyisi 60Hz de kullanmak daha fazla aksiyona gerek yok :D

İlgilendiğiniz için teşekkürler etrafımda 144Hz kullanan çok kişi var oyunlarda monitor Hertz'i çok fazla fark ediyor. Bende bir ihtimalle belki 75Hz yaparım demiştim ama olmadı. Nasip değilmiş.

O konuda seni çok iyi anlıyorum bende o salak olay yüzünden Valorant oynamaya ara verdim, 75 ile 60 arasında gram fark yok aksine görüntü çok daha kötü oluyor 75 Hz'de.

Geri
Yukarı