Çözüldü Laptop Ekranında Beyaz Yatay Çizgiler Çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yaptığımda 5 saniye falan düzeliyor üst taraftaki beyazlık sonra geri geliyor ama alt taraftakinde hiçbir düzelme yok.

Monitör problemli o zaman eğer imkanın varsa bilgisayarı başka monitöre (evinizdeki televizyon da olur) bağlar mısınız? (Yoksa bir şey yapmana gerek yok amaç monitör problemli olup olmadığı)
Bazı laptoplarda Flex'in içindeki kablolardan 1'i koptuysa olabiliyor ya da soket tam oturmamışsa en iyisi konu sahibi laptopu açıkkken bir sallasın eğer o beyaz çizgi sallarken beliriyor ise Flex.

Dediğiniz doğru hocam elimde şu an 2 tane Flex'inde sorun olan laptop var. Laptopların o menteşe korumalarını alttan yukarı basınca zaten anlıyacak. Kendi laptop'uma yaptığımda kısa devre yapıyor.

Dediğiniz doğru hocam elimde şu an 2 tane Flex'inde sorun olan laptop var. Laptopların o menteşe korumalarını alttan yukarı basınca zaten anlıyacak. Kendi laptop'uma yaptığımda kısa devre yapıyor.

Eğer Flex'iniz kablolu ise tamir edebilirsiniz şahsen ben kendim tamir etmişliğim var.
Bilgisayarı salladım ama hiçbir farklılık yok hala yanıp sönüyor beyaz çizgiler.

Ya şimdi o beyaz çizgi süreklimi yanıp sönüyor.

Eğer Flex'iniz kablolu ise tamir edebilirsiniz şahsen ben kendim tamir etmişliğim var.

Ya şimdi o beyaz çizgi süreklimi yanıp sönüyor.
Menteşe ekrandaki yerinden ve kasaya bağlantı yerinden kırık.Laptopun ekranını kaparsam zor açılıyor ama Hp 15-ra013nt celeron n3060 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Hp 15-ra013nt celeron n3060 notebook uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

500tl verip yaptırmaya değmez.SSD yi söküp masaüstüne takıp parçalarını satmayı düşünüyorum.

Menteşe ekrandaki yerinden ve kasaya bağlantı yerinden kırık. Laptopun ekranını kaparsam zor açılıyor ama Hp 15-ra013nt celeron n3060 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Hp 15-ra013nt celeron n3060 notebook uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

500TL verip yaptırmaya değmez. SSD'yi söküp masaüstüne takıp parçalarını satmayı düşünüyorum.

Bence de o işlemci ile biraz zor gibi RAM'leri satarsınız parça parça satın en iyisi.

Geri
Yukarı