Çözüldü Laptop ekranında çizgiler oluştu ve titriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blackbeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar biraz önce PC'de herhangi bir sıkıntı yoktu yeniden başlatayım dedim, ekranda siyah beyaz çizgiler belirdi. Bir daha yeniden başlattım çizgiler gitti ama bu sefer de hafiften titriyor ekran. Yaptığım işlemler:
  • Driver silip yükledim.
  • Hz değerini kontrol ettim.
  • Ekran parlaklığını ayarlayabiliyorum, onda bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ama hayır direkt görmek gerekir. Yarık şeklinde mi, çizgi şeklinde mi, hepsi önemli. İşiniz yoksa çekerseniz daha fazla yardımcı olabilirler. Hiç değilse bir tahminde bulunulabilir.

Hocam çözdüm. Geçenlerde Intel grafik kontrol merkezine giremiyorum diye Windows üstünden uygulamasını yüklemiştim. Muhtemelen o yazılımsal bir hataya sebep oldu. DDU ile sırasıyla NVIDIA ve Intel'i silip yeniden yükledim titreme ve gri iz olayı kalmadı.

Dosya Ekleri

• 97A1D96B-B5C2-4BB2-8DF5-301827B9214D.jpeg
    97A1D96B-B5C2-4BB2-8DF5-301827B9214D.jpeg
    159,7 KB · Görüntüleme: 30
Hocam ama hayır direkt görmek gerekir. Yarık şeklinde mi, çizgi şeklinde mi, hepsi önemli. İşiniz yoksa çekerseniz daha fazla yardımcı olabilirler. Hiç değilse bir tahminde bulunulabilir.

Hocam çözdüm. Geçenlerde Intel grafik kontrol merkezine giremiyorum diye Windows üstünden uygulamasını yüklemiştim. Muhtemelen o yazılımsal bir hataya sebep oldu. DDU ile sırasıyla NVIDIA ve Intel'i silip yeniden yükledim titreme ve gri iz olayı kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam çözdüm. Geçenlerde Intel grafik kontrol merkezine giremiyorum diye Windows üstünden uygulamasını yüklemiştim. Sırayla NVIDIA ve Intel'i silip yeniden yükledim titreme ve gri iz olayı kalmadı.

Abim de güncelleme yapmadığından oluyordu. Bu durumlar nadir olduğu için söylemek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı