Laptop ekranında yatay çizgiler oluştu

Emzen

Decapat
Başlığada yazdığım gibi Netflix izlerken aniden garip bir şekilde ekranın alt %15'lik bir kısmında yatay yeşil mor sarı çizgiler oluştu laptopumun ekranında sorun harici bir ekrana taktım HDMI'dan görüntü geldi ama benim ekranımda yatay çizgiler oluşuyor ve altında ekranın üst tarafındaki görüntü titreşerek geliyor yine de az da olsa orada ne yazdığını görebiliyorum normal çalışırken bir anda oldu.

Netflix izliyordum hatta, sorun neden kaynaklıdır sizce ve nasıl tamir edebilirm mümkün olduğunca masrafsız bir şekilde?

15812743093006228731307549800252.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığada yazdığım gibi Netflix izlerken aniden garip bir şekilde ekranın alt %15'lik bir kısmında yatay yeşil mor sarı çizgiler oluştu laptopumun ekranında sorun harici bir ekrana taktım HDMI'dan görüntü geldi ama benim ekranımda yatay çizgiler oluşuyor ve altında ekranın üst tarafındaki görüntü titreşerek geliyor yine de az da olsa orada ne yazdığını görebiliyorum normal çalışırken bir anda oldu.

Netflix izliyordum hatta, sorun neden kaynaklıdır sizce ve nasıl tamir edebilirm mümkün olduğunca masrafsız bir şekilde?

Eki Görüntüle 498915
Ekranda Yatay Çizgiler Gelip Gidiyor - Technopat Sosyal

Bu da benim problemim ama bende PC yi uyku moduna alıp tekrar açınca bu problem ortadan kalkıyor. Çok ilginç ya çözüm bulabilen var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı