Laptop ekranını monitör olarak kullanmak

Sercan Salman

Decapat
Arkadaşlar memlekete geldim. Xbox'ımı yanıma aldım. Nasıl olsa TV ile oynarım diye monitörümü getirmedim. Fakat monitöre alıştıktan sonra TV'de oyun oynamak imkansız hale geliyor. Oynarken kusasım geliyor. Yanımda laptopum var. İlk Xbox ekranını stream ederek oynayayım dedim. Fakat 35Mbps olmasına rağmen internet stream ile oynamaya yetmiyor. Xbox ekranını direkt laptopa aktarabilir miyim? Bir yöntemi var mı?

Arkadaşlar memlekete geldim. Xbox'ımı yanıma aldım. Nasıl olsa TV ile oynarım diye monitörümü getirmedim. Fakat monitöre alıştıktan sonra TV'de oyun oynamak imkansız hale geliyor. Oynarken kusasım geliyor. Yanımda laptopum var. İlk Xbox ekranını stream ederek oynayayım dedim. Fakat 35Mbps olmasına rağmen internet stream ile oynamaya yetmiyor. Xbox ekranını direkt laptopa aktarabilir miyim? Bir yöntemi var mı?
Laptop'unuzda sadece HDMI Out girişi olduğundan dolayı aktaramazsınız.

Xboxu tv ye bağladığın zaman ayarlardan dvi seç ozaman görüntü kalitesi güzelleşiyor 1920x1080 oluyor ama sesi kulaklıktan alman gerekiyor ben öyle yapıyorum

Maalesef laptop ekranına streaming harici akataramazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı