Laptop fanı ses yapıyor

babylade

Picopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop sanki fanın içerisinde bir şey sıkışmış gibi tıkırtı sesi çıkartıyor. Bu laptop darbe almadı, düşmedi, üstüne bir şey de düşürülmedi. Ben laptopların bu kadar nazik ve kolay bozulan şeyler olduğunu bilmiyordum, şayet bir şey olduysa masaya koyarken olmuştur. Başka bir ihtimal yok çünkü.
Arkadaş yeni fan alarak çözüme ulaşmış, şu an fana ayıracak bütçem olduğunu sanmıyorum. Garanti de fanı benim yerinden oynattığımı ileri sürüp para isteyecektir, hele şu pandemi krizinde.
Bu şekilde laptopu kullanmaya devam etmek zorundayım ama önerilerinizi ve fikirlerinizi almak istedim.
Teşekkürler şimdiden.

Command Center var mı? Yok ise,
Microsoft mağazadan HP Command Center yükleyip, termal profil sekmesi sessiz modu seçip deneyebilirsiniz. İşe yaramaz ise diğer yöntemlere geçeriz.

Sosyalde sıkıntı var. İsterseniz,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
veya coreter User Profile | DeviantArt üzerinden ulaşabilirsiniz.
Saldım laptopu kendi haline :D . Ses artarsa veya dikkat çeker bi şekilde değişirse yazacağım tekrar, teşekkürler <3 .

Yeni konular

Geri
Yukarı