Laptop fanlarının hızlanması virüse işaret mi?

682784

Hectopat
Makaleler
6
Ablam üniversitede ve eve geldiğinde touchpad çalışmıyordu onu yapmak için laptopu açtım ve fanlar inanılmaz dönmeye başladı ve inanılmaz takılmalar ve performans kaybı var. Büyük ihtimalle virüs var şu an Kaspersky indiriyorum. İçinde Norton vardı ama dediğim gibi büyük ihtimalle virüs var önerileriniz nelerdir? Temiz kurulum yapmalı mıyım?
(USB üzerinden bulaştığını düşünüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs olabilir ve bilgisayarı sömürüyor olabilir. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın. Eğer işinizi garantiye almak istiyorsanız diskleri sıfırlayıp Windows 10 kurabilirsiniz.

Ablam üniversitede ve eve geldiğinde touchpad çalışmıyordu onu yapmak için laptopu açtım ve fanlar inanılmaz dönmeye başladı ve inanılmaz takılmalar ve performans kaybı var. Büyük ihtimalle virüs var şu an Kaspersky indiriyorum. İçinde Norton vardı ama dediğim gibi büyük ihtimalle virüs var önerileriniz nelerdir? Temiz kurulum yapmalı mıyım?
(USB üzerinden bulaştığını düşünüyorum)
Monero Mining virüsü bulaşmış olabilir.

En fazla ömrünü kısaltır. İşlemciye ağır yük bindiyse performans kaybı olabilir.
Şuan Kaspersky ile tarama yapıyorum lakin normale göre bayağı bir yavaş ilerliyor. Başka bir bilgisayardan kurulum USB hazırlıyorum, iso dosyası iniyor tamamlansın beklemeden formata başlayacağım.

@HavucluDavsan @Emperor4231
%81 oldu Kaspersky hala tehdit bulmadı, bulmayacak gibi duruyor neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Kaspersky ile tarama yapıyorum lakin normale göre bayağı bir yavaş ilerliyor. Başka bir bilgisayardan kurulum USB hazırlıyorum, iso dosyası iniyor tamamlansın beklemeden formata başlayacağım.

@HavucluDavsan @Emperor4231
%81 oldu Kaspersky hala tehdit bulmadı, bulmayacak gibi duruyor neden olabilir?
Bekle %100 olsun.

Geri
Yukarı