Sistemin fazla internet kullanması virüse işaret olabilir mi?

DewilBlaze

Femtopat
Daha fazla  
Hayırlı ramazanlar. Kısaca konu şudur veri kullanımına bakarken sistemin çok fazla internet kullandıgını gördüm kaç günlük kaç aylık bilemedim ama çok fazla degil mi? Zaten 6 aylık falan bir sistem kullanıyorum. Keylogger ya da trojan kullanıyor olabilir mi? Şu an Rust oynuyorum yarım saatte ya da bir saatte bir internet dibi görüyor ping 2K 3K falan oluyor tam internet gitti derken tekrar 70 pinge düşüp normale dönüyordu. Ben de sürekli servisin başını agrıtıyordum acaba bu yüzden mi?

1681239775765.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı ramazanlar. Kısaca konu şudur veri kullanımına bakarken sistemin çok fazla internet kullandıgını gördüm kaç günlük kaç aylık bilemedim ama çok fazla degil mi? Zaten 6 aylık falan bir sistem kullanıyorum. Keylogger ya da trojan kullanıyor olabilir mi? Şu an Rust oynuyorum yarım saatte ya da bir saatte bir internet dibi görüyor ping 2K 3K falan oluyor tam internet gitti derken tekrar 70 pinge düşüp normale dönüyordu. Ben de sürekli servisin başını agrıtıyordum acaba bu yüzden mi?

Eki Görüntüle 1736610

Normal hocam bende Windows kullanırken 2 TB falan oluyordu. Sistem? Sistem dediğim "sistem" kısmı yaptığın güncellemeler ile alakalı hocam.

Eki Görüntüle 1736631
Ihığ hocam 1 ay önce format çektim :D

Yuh :d internet altyapım olmadıgı için yakın zamana kadar 4, 5G vınları kullanıyordum 50GB aylık neresine yeterdi bu sistemin.
Şimdi de airfiber kullanıyorum kablosuz 2km uzaktan anten ile 12Mbps hız 125TL fiyat oda uzun süredir kullanıyorum diye normalde 200TL.
Farklı internet imkanım olmadıgı için sürekli ping olunca acaba bu mu diye düşünmüştüm.

Eki Görüntüle 1736650
Bende de bu var hocam, sistemi de yeni aldım nasıl bence süper. Ayrıca Epic, Uplay vb. şeyleri de sayarsak onlar da 300 GB var :D

Onlar kullanıyoruz artık yapacak bir şey yok da benim güncellemelerde kapalıydı acaba farklı bir şeymi yaşanıyor sistem adı altında diye merak ettim.

1681241326935.png

Kaspersky kullanıyorum sürekli tarama vs. yapıyor ve dediğiniz ping sorunları yok ama kullanıma bakın. @DewilBlaze

Eki Görüntüle 1736654

Tamam tamam :) ben halime şükredeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı