Laptop Fiyatları Düşer mi?

1-2 ay sonra laptop almayı düşünüyorum.
Şimdiye kadar teknolojik ürünlerde neyi ertelediysem fiyatı her daim arttı. 1-2 ay içinde dolar şak diye 5-6 seviyesine düşmediği sürece fiyatlar düşmez. Ben olsam alabildiğimi alırdım. Belki mağazalar insafa gelir de Ramazan bayramına özel indirimler yapabilir orasını bilemiyorum.

Bende öyle düşünüyorum lakin birkaç haber gördüm GPU fiyatları düşüyor vs. ve fiyatlarda artma olmamasıda düşündürüyor.
GPU düşmeye düşer ama siz ne bantta bir laptop bakıyorsunuz ona göre değişir. Birde şöyle bir gerçek var. Türkiye'de bir şeyin fiyatı bir kere arttıysa bir daha düşmez. Türkiye içinden alışveriş yapacağınızı varsayarak konuşuyorum. Alan ne olursa olsun her zaman karda.

Paranın değeri ya düşer ya yükselir ona göre ürünlerin fiyatı azalıp artar hocam. Yani siz alın fiyatlar düşse bile bir şey kaybetmezsiniz. Örnek verecek olursak arkadaşım 2019 yılında 2.5-3K arası 920M ekran kartı olan laptop aldı sonradan 5.5-6k civarına 1650 Ti olan bir laptop aldı. Eskisini 2.8k ya sattı 3 yıl kullanmasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı