Laptop fiyatları nereye gidecek?

Asıl senin beklemen lazım, laptop durduğu yerde eskiyecek öbür türlü.
Hocam şu sıralar ve bir iki ay sonrasına kadar bence mantıklı almam. Şimdi bu ülkede 2 yıl sonra dolar 12 bile olabilir gibime geliyor. Hem 2023 geliyor. Seçim falan herhangi bir sıkıntı olmazsa hükümet değişir artık diye düşünüyorum. Ama yeni cumhurbaşkanı da önemli, nasıl bir tavır sergilerse dolara etkisi olacak, çok şaşkınım vallahi. Şuanki laptopum da geçen demiştim ya üzücü birşeyler oldu diye, kasası ayrılmaya başladı. Şaşırdım kaldım artık. Ülke ekonomisi bu gidişle Venezuela'ya bile dönebilir:
Olur mu olur hocam, hiç belli olmaz.
TL bu kadar değersizlenirse bir kamyon banknot ile bilgisayar anca alınır diye düşünüyorum.

Hocam en son yurt dışı dağıtımı ertelendi haberi gelmişti.

Hocma benim gözüm 2020 modellerinde yalan yok girerse afetmem.

Sabitlensin hocam, Kasım'dan beri bekliyorum. Yeter artık, sıkıldım.

Vallahi bizde sıkıldık hocamda ekonomiyle ilgili doğru politikaların izlenmesi lazım oda şu an bu kafayla zor ama inşallah biz yanılırız.

Hocma ne desen haklısın bende ne kadar uyguna alsam o kadar kendimi zora sokmuycam ama güvenemiyoruzda.

Hocam en son yurt dışı dağıtımı ertelendi haberi gelmişti.
Lenovo hem global hemede Türkiye sosyal medya hesaplarından ne zaman geleceğini sordum net bilgi vermiyorlar.Fakat gördüğüm Lenovo Türkiye internet sitesinde 3070 modeli türkçe tanıtımı yapılmış.Buda demek oluyor ki Nisan gibi ilk modeller gelir.

Ayrıca şu anda almanya medimark da satışa açık.Amazon almanyada stoğa girdiği gibi 1,2 saatde bitti.Almanya satışa çıktıysa türkiyede de yakındır diye düşünüyorum.

Paraları hazırlayın bekleyen çok kişi var stoğa girdiği hafta muhtemelen bitecek.Ben nisan sonuna kadar bekliyorum.Asus da göz kırparsa bakıcam artık

Nisan zor yaz ortası en erken.

Nisan zor yaz ortası en erken.
Yapma yav almanya da satışda hocam hiç mi ümit yok.Artık gına geldi beklemekden.Asus şu anda dual ekranlı amd ryzen 7 5800H ve rtx 3060 laptopu var hepsiburada da.Henüz zam da gelmedi alsam mı almasam mı ortadayım.Ah şu fiyata aynı kombinasyon rtx 3070 olsa 1 dk beklemeyeceğim.6 aydır bekliyorum ha geldi ha gelecek diye bu seferde stok yok ürün gelmiyor

Maalesef hocam.

Hortlatıyorum, anlık olarak 1$=8,34₺, 1€=9,78₺. Tüm satıcılar dünden beri 300₺ civarı zam koydu laptoplara. Stoklar zaten kıt. Cidden beterin beteri senaryosuna doğru gidiyoruz gün geçtikçe. Allah akıl sağlığı versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…