Laptop fiyatları nereye gidecek?

Hocam sizin cihazdan haber var mı?
Dün tabiri caizse bastım Samsun şubesini. Dedim ürünüm geldi mi? Geldiyse nerde? Dün sabah kargoya verilmiş evrakları da gösterdiler ürünüm ve adımın geçtiği. Tamam ne zaman gelir diye sorduğumda bu hafta içi dediler. Yanlarında müşteri hizmetlerini aradım onlar da aynı şekilde çarşamba günü geleceğini, en geç perşembe gününe sarkabileceğini ama düşük ihtimal olduğunu söylediler. Dedim iyi o zaman cuma da gelmezse işimiz var burada. Sonra tabii EFT ile toptan ödediğim için bir şey de diyemediler. Kusura bakmayınlar, özür dilemeler, mağdur olmazsınızlar falan havada uçuştu. Ben de çıktım oradan tüm öfkem ve sabırsızlığımla 😂 . Bekliyoruz hala hocam, ya yarın ya perşembe elime geçecek %99. Zaten kullanmaya başladıktan bir süre sonra güzel bir yazı hazırlamak istiyorum cihazla alakalı. Sizlere de teşekkür edeceğim orada, görürsünüz elbet 🙂. Hocam beni boş verin siz ne yapacaksınız? Alacak mısınız bir cihaz? Lenovo'dan ses yok. Dolar kanatlandı uçuyor yine. @Dark Lord of the Sith

Son düzenleme:
Hocam beni boş verin siz ne yapacaksınız? Alacak mısınız bir cihaz? Lenovo'dan ses yok. Dolar kanatlandı uçuyor yine. @KpY0s
Benim durumum bu şekilde hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım T7 V22.1 alacağım ama aldıktan 2 hafta sonra yeni Legionlar gelirse çok üzülürüm. Bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sanırım T7 v22.1 alacağım ama aldıktan 2 hafta sonra yeni Legion'lar gelirse çok üzülürüm. Bilemiyorum.

Gelse ne olur hocam ya? Doları görmüyor musun 8.35'e dayanmış. 😡 Newegg'e kayıt oldum GL65 Leopard(2060) modelini sepete attım 11.300₺ ye alsam mı diye düşünüyorum ama aklım legionlarda.😔

Sanırım T7 V22.1 alacağım ama aldıktan 2 hafta sonra yeni Legionlar gelirse çok üzülürüm. Bilemiyorum.
😔 Hocam bence hiç canınızı sıkmayın. Gönlünüz nasıl rahat edecekse onu yapın. Bakın ben o gün konu açtım Allah'a şükür sizi etiketledim Legion 5 aldım sayenizde. İade ettiğim ürün de 3060 Max-P Monster cihazdı. Şu an içim rahat fiyatı da çok uygundu Legion 5'i aldığımda. Siz de yarın öbür günü düşünmeden en kısa sürede edinin bir notebook. Hele hele al-sat yapmayacak, uzun vadede kullanacaksanız hiç sıkmayın canınızı.
Gelse ne olur hocam ya? Doları görmüyor musun 8.35'e dayanmış. 😡 Newegg'e kayıt oldum GL65 Leopard(2060) modelini sepete attım 11.300₺ ye alsam mı diye düşünüyorum ama aklım legionlarda.😔
Aynı tavsiyeyi size de vereceğim. Hangisinde daha çok üzülürsünüz? Siz aldıktan sonra dolar bir nebze düşerse mi yoksa siz geciktirdiğiniz takdirte dolar artarsa mı? Böyle düşününce daha kolay oluyor karar vermek.

😔 Hocam bence hiç canınızı sıkmayın. Gönlünüz nasıl rahat edecekse onu yapın. Bakın ben o gün konu açtım Allah'a şükür sizi etiketledim Legion 5 aldım sayenizde. İade ettiğim ürün de 3060 Max-p Monster cihazdı. Şu an içim rahat fiyatı da çok uygundu Legion 5'i aldığımda. Siz de yarın öbür günü düşünmeden en kısa sürede edinin bir notebook. Hele hele al-sat yapmayacak, uzun vadede kullanacaksanız hiç sıkmayın canınızı.

Aynı tavsiyeyi size de vereceğim. Hangisinde daha çok üzülürsünüz? Siz aldıktan sonra dolar bir nebze düşerse mi yoksa siz geciktirdiğiniz takdirte dolar artarsa mı? Böyle düşününce daha kolay oluyor karar vermek.

Hocam şu an elimde i7-8750H/4GB 1050 Ti var ama aklım Ryzen'li Legion'larda ama beklemeye değer mi bilemedim.

😔 Hocam bence hiç canınızı sıkmayın. Gönlünüz nasıl rahat edecekse onu yapın. Bakın ben o gün konu açtım Allah'a şükür sizi etiketledim Legion 5 aldım sayenizde. İade ettiğim ürün de 3060 Max-P Monster cihazdı. Şu an içim rahat fiyatı da çok uygundu Legion 5'i aldığımda. Siz de yarın öbür günü düşünmeden en kısa sürede edinin bir notebook. Hele hele al-sat yapmayacak, uzun vadede kullanacaksanız hiç sıkmayın canınızı.
Yaklaşık 1 hafta bekleyip karar vereceğim sanırım ben hocam. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hocam şu an elimde i7-8750H/4GB 1050 Ti var ama aklım Ryzen'li Legion'larda ama beklemeye değer mi bilemedim.
Ryzen, laptoplarda cidden imrenilecek işlemci özellikle 4000 ve tahminen 5000 serileri. Ben olsam Newegg gibi yerlerden alabileceksem yine Legion 5 tercih ederdim fakat onun da global garantisi yok. Cidden durumunuz karmakarışık ve mebla yüksek olduğundan karar vermesi zor. Ancak şöyle bir şey var. Elinizdeki para değişmiyor. Legion modellerinin ne kadara veya ne zamana geleceği belli değil. Bence @Dark Lord of the Sith hocamla bekleyin. Bir haftaya belli olur Türkiye için Legion modelleri, eğer ufukta görünüyorsa tabi. Baktınız ses seda yok, o zaman bir konu açarsınız fiyat bandı için öneri başlığıyla, sonra seçer kararınızı verirsiniz. Bu arada cidden konu açmanızı öneririm çünkü insan ne kadar bakarsa baksın gözünden kaçan modeller ve siteler oluyor. Bende oldu şahsen 😂 .

Ryzen, laptoplarda cidden imrenilecek işlemci özellikle 4000 ve tahminen 5000 serileri. Ben olsam Newegg gibi yerlerden alabileceksem yine Legion 5 tercih ederdim fakat onun da global garantisi yok. Cidden durumunuz karmakarışık ve MEB'la yüksek olduğundan karar vermesi zor. Ancak şöyle bir şey var. Elinizdeki para değişmiyor. Legion modellerinin ne kadara veya ne zamana geleceği belli değil. Bence @Dark Lord of the Sith hocamla bekleyin. Bir haftaya belli olur Türkiye için Legion modelleri, eğer ufukta görünüyorsa tabii. Baktınız ses seda yok, o zaman bir konu açarsınız fiyat bandı için öneri başlığıyla, sonra seçer kararınızı verirsiniz. Bu arada cidden konu açmanızı öneririm çünkü insan ne kadar bakarsa baksın gözünden kaçan modeller ve siteler oluyor. Bende oldu şahsen 😂.

Hocam geçen gün ASUS ROG, MSI GF, Lenovo Legion, Monster T7 22.1 modellerini inceleme fırsatı buldum en beğendiğim Lenovo oldu. Lakin MSI'yın GL modellerini inceleyemedim o yüzden bilemiyorumda ama tahminimce oda kalitelidir. Mimar olduğum için 17.3 ve Ryzen işlemci istiyorum lakin öyle bir model TR'de yok 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı