Laptop Format Sonrası Klavye ve Touchpad Çalışmaması

Driver yükleyici programlar vasıtası ile driver kurulursa oluyor genellikle bu problem aygıt yöneticisinden çalışmayan donanımların sürücülerini kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın mümkünse internete bağlı olsun.

Benzer bir durum tanıdığımda olmuştu. Birisine format attırmış ve touchpad'in çalışmadığını söylemişti. Yanlış olmasın klavye de çalışmıyordu sanırım. Bana getirdi tekrar temiz kurulum yaptım ve sıkıntısız kullanmıştı.
Hocam şuan cihazı tekrar fabrika ayarlarına geri getiriyorum. Umarım düzelir.
Driver yükleyici programlar vasıtası ile driver kurulursa oluyor genellikle bu problem aygıt yöneticisinden çalışmayan donanımların sürücülerini kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın mümkünse internete bağlı olsun.
Dediklerinizi yaptım. Olmadı yeniden fabrika ayarlarına çeviriyorum şimdi.

Hocam şuan cihazı tekrar fabrika ayarlarına geri getiriyorum. Umarım düzelir.

Dediklerinizi yaptım. Olmadı yeniden fabrika ayarlarına çeviriyorum şimdi.

Ben fabrika ayarlarına getirme değil de CD veya USB ile tekrardan kurulum yapmıştım. Hatta Touchpad windows kurulum aşamaları sırasında çalışıyordu ve arkadaşım problemsiz çalıştığını görüp derin bir nefes almıştı.

Ben fabrika ayarlarına getirme değil de CD veya USB ile tekrardan kurulum yapmıştım. Hatta Touchpad windows kurulum aşamaları sırasında çalışıyordu ve arkadaşım problemsiz çalıştığını görüp derin bir nefes almıştı.
Windows kurulum yerinde touchpad yine çalışmadı. Usb yada CD ilede yüklemek istemiyorum. Yok mu bir çözümü acaba ya

Temiz kurulum yapmaktan başka çaren yok. Kısaca format atıp Windows 10 arkadan güzellemeleri yükleyecek. Eksik ve güncel olmayanları elle yükleyeceksin. Yerel disk D: sürücü varsa önemli dosyalarını oraya attıktan sonra format zor bir şey değil. Kaç saat bekleyeceğine format at hızlı yükle daha iyi. Başka önereceğimiz bir şey bekleme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı