Çözüldü Laptop görüntü ayarlarından ölçeği değiştirince siyah ekranda kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flezny

Picopat
Masaustune sag tikladim goruntu ayarlarindan olcegi 125 iken 100 yaptim. Sonra ozel ayardan biraz buyutmek istedim 120 yaptim. Sonra baktim bir şey degismedi. Olcegi ve oturumu kapata bastim. Siyah ekranda kaldi. Ne yapmaliyim?

Çözüm
Hocam yok ayrica gidemem kendim nasıl duzeltirim PC bana ait ama aileme haberdar etmeden cozmem lazim bunun kisayol tusu yok mu? Ayrica arkadas guvenli moda aldirdi PC kapatamiyorum şu an bataryasi Full ne yapacagim.

Denemedim şu an PC kapatamiyorum nasıl kapatacağım tekrar baslatmam lazim.

Hocam PC Acer yazisi sonrasi siyah ekran geliyordu şu an kapatamiyorum cihazi.

Güvenli moda aldın mı bilgisayarı? Dedigim tus Kombinasyonunu dene.din mi? Güvenli moddan cıkamıyorsan MSConfig yaz önyükleme sekmesinden güvenli önyükleme tikini kaldır ve yeniden baslat.
Tamam kapandi galiba simdi ne yapmaliyim dedigim gibi Acer yazisi geliyor donuyor sonrasi yok bu ekran ayarlarini ya da laptopun ayarlarini nasıl tuslarla sifirlarim?
Bilgisayarı ac, siyah ekran geldigi zaman Win+Ctrl+Shift+B Kombinasyonunu dene..
Yok hocam ya nerdende yaptim yemin ediyorum kafam durdu şu an ekran direk siyah bu ayardan sonra oldu zaten kafayi yiyecegim.

Sakin olun hocam, panik yapmanıza gerek yok. Bilgisayar siyah ekran verdigi sırada Windows+CTRL+Shift+B tusuna basar mısın?

Bu arada BIOS'a girebiliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yakın bir bilgisayarcı, internet kafe veya fotokopi, belge yazdırtan bir kırtasiyeci varsa oraya gidip monitör veya TV'ye bağlayabilirsiniz.

Hocam yok ayrica gidemem kendim nasıl duzeltirim PC bana ait ama aileme haberdar etmeden cozmem lazim bunun kisayol tusu yok mu? Ayrica arkadas guvenli moda aldirdi PC kapatamiyorum şu an bataryasi full, ne yapacagim?
Denemedim şu an PC kapatamiyorum, nasıl kapatacağım tekrar baslatmam lazim?

Sakin olun hocam, panik yapmanıza gerek yok. Bilgisayar siyah ekran verdigi sırada Windows+CTRL+Shift+b tusuna basar mısın?

Bu arada BIOS'a girebiliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yok ayrica gidemem kendim nasıl duzeltirim PC bana ait ama aileme haberdar etmeden cozmem lazim bunun kisayol tusu yok mu? Ayrica arkadas guvenli moda aldirdi PC kapatamiyorum şu an bataryasi full, ne yapacagim?
Denemedim şu an PC kapatamiyorum, nasıl kapatacağım tekrar baslatmam lazim?

Hocam güç tuşuna 15 saniye falan basılı tutun. Sonra çekin parmanızı güç tuşundan kendisi açılıp kapanması gerek.

Hocam yok ayrica gidemem kendim nasıl duzeltirim PC bana ait ama aileme haberdar etmeden cozmem lazim bunun kisayol tusu yok mu? Ayrica arkadas guvenli moda aldirdi PC kapatamiyorum şu an bataryasi Full ne yapacagim.

Denemedim şu an PC kapatamiyorum nasıl kapatacağım tekrar baslatmam lazim.

Güvenli moda aldın mı bilgisayarı? Dedigim tus Kombinasyonunu dene.din mi? Güvenli moddan cıkamıyorsan MSConfig yaz önyükleme sekmesinden güvenli önyükleme tikini kaldır ve yeniden baslat.
Tamam kapandi galiba simdi ne yapmaliyim dedigim gibi Acer yazisi geliyor donuyor sonrasi yok bu ekran ayarlarini ya da laptopun ayarlarini nasıl tuslarla sifirlarim?
Bilgisayarı ac, siyah ekran geldigi zaman Win+Ctrl+Shift+B Kombinasyonunu dene..

Çözüm

Geri
Yukarı