Laptop görüntü vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shorpm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün gece yatarken laptopumu düğmesinden basılı tutarak kapattım ve aşağı indirdim kapağını. Sabah başına gittim açmaya power tuşuna bastım her zaman olduğu gibi power tuşunun üstündeki beyaz ışık yanmaya başladı. Fanların dönme sesini duyuyorum ama ekran yok. Son 1 haftadır oluyordu böyle ama bilgisayarı kapatıp pilini çıkarıp önce bilgisayarın arka kısmını sonra pili vantilatörün önünde soğutup pili geri takıp laptopu çalıştırınca düzeliyordu şimdi hem laptop hem de pil soğuk olmasına rağmen açılmıyor. Bunu evde kendi başıma nasıl çözebilirim veya evde olmazsa illa bilgisayarcıya vermem gerekirse format gerekir mi? Format atılmasını hiç istemiyorum. Her neyse konu bu değil işe yarar çözümlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elinizde monitor var mı? Veya cihazınızın HDMI çıkışı var ise ve de TV'niz de HDMI desteği varsa görüntüyü bir dışarı aktarmaya çalışın. Diğer ekrana da çıktı vermez ise BIOS pilini çıkarıp takma şansınız var ise deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın pili ve fişi takık durumdayken çalıştırdım. Her zamanki gibi ışık yandı ama ekran yoktu o anda telefonum çaldı telefonumla konuşurken bilgisayar açık kalmış 1,5 - 2 dk sonra ekran kendiliğinden geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı