Laptop görüntüsü monitöre aktarılmıyor

Niklaus Walker

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bir adet Tulpar 21.9 aldım. Cihazdan gayet de memnunum. Cihazın yanında Monster firması Aryond A32 model cihazını da hediye etti. Ben de bunun üzerine Type-C DisplayPort kablosu aldım. Bilgisayarın USB C portunda da bu özellik mevcut. Lakin tüm sürücüler Vs. her şey yüklü olmasına rağmen kabloyu PC ve monitöre bağlayınca ekran maalesef yansımıyor. Ne yapmam lazım?

Win + p bas oradan ayar yap muhtemelen ondandır.

Hocam yansıt, uzat, sadece 2. ekran hepsini deniyorum: Maalesef.

hocam sizin var mı bir düşünceniz @Recep Baltaş

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bir adet Tulpar 21.9 aldım. Cihazdan gayet de memnunum. Cihazın yanında Monster firması Aryond A32 model cihazını da hediye etti. Ben de bunun üzerine Type-C DisplayPort kablosu aldım. Bilgisayarın USB C portunda da bu özellik mevcut. Lakin tüm sürücüler Vs. her şey yüklü olmasına rağmen kabloyu PC ve monitöre bağlayınca ekran maalesef yansımıyor. Ne yapmam lazım?
Edit: Cİhazın dGpu özelliği var. Bunu açınca inteli devre dışı bırakıyormuşum. İnteli devre dışı bırakınca sadece nvidia kalıyor. Bu özelliği kapttıktan sonra 2. ekrana görüntü almayı başardım. ama görüntüyü intel verdi. Oysa ki ben görüntünün ekran kartı üzerinden verilmesini istiyordum.
Sorum şu: Harici ekran kartı üzerinden Görüntü aktarılamıyor mu? Neden sadece intel üzerinden görüntü aktarımı gerçekleşti Ben Nvidia Ekran kartı ile monitöre görüntü aktaramaz mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı