Laptop GT 720M driver "uyumlu değil" hatası

fatih Ergun

Picopat
Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi laptop kullanıyorum ve GT720M ekran kartı var. Driverden indiriyorum ama uyumlu değil hatası alıyorum. Bu hatanın çözümü bilen kişi anlatabilir mi?

Sistemin ile indirdiğin driverın Bit değerleri farklı sanırım. Eğer sistemin 64 Bit ise 64 Bit driver indirip yüklemen gerekli.

Aygıt yöneticisinden görüntüleme aygıtlarına sağ tık yap sürücü güncelleştir de internetten arat o bulur:)

Sistemin ile indirdiğin driverın Bit değerleri farklı sanırım. Eğer sistemin 64 Bit ise 64 Bit driver indirip yüklemen gerekli.

Aygıt yöneticisinden görüntüleme aygıtlarına sağ tık yap sürücü güncelleştir de internetten arat o bulur:)

Denedim olmadı hocam.

ASUS X550 C mi kullanıyorsun? NVIDIA'nın kendi sitesinden indir.@SOKAK_SANATI hocamın dediği gibi yap.

Deneyip size döneceğim hocam.

391.35 sürümünü kuracaksın. Daha da üstünü kuramazsın.

391.35 sürümünü kuracaksın. Daha da üstünü kuramazsın.

Teşekkür ederim deneyceğim.

Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi laptop kullanıyorum ve GT720M ekran kartı var. Driverden indiriyorum ama uyumlu değil hatası alıyorum. Bu hatanın çözümü bilen kişi anlatabilir mi?
Aynı sorun benim laptopumda vardı. Laptopunun markası ne ise sitesine gir ve kendi laptopunu bul. Orada desteklenen bütün driverlar oluyor.

Geri
Yukarı