Laptop "Güç düğmeleri ve kapak" ayarı yok

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba, ben laptopun kapağını kapatınca uyku moduna geçmesini istemiyorum daha önceden güç seçenekleri kısmında güç düğmeleri ve kapak diye bir kısım vardı oradan ayarlayabiliyordum fakat bu gün laptopa format ve attım şu anda o seçenek yani "güç düğmeleri ve kapak" diye bir seçenek yok. Bu seçeneği geri getirmek için yeniden mi format atmam gerekiyor? Yoksa kayıt defterinden vs. bu seçeneği ekleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün sürücüleri doğru yükledikten sonra.
1591186210677.png

Soldaki menüde ekranla ilgili kısma gelirseniz ayarlama yapabilirsiniz.

Aynen benim arkadaşımın bilgisayarıda 1-2 senedir lisanssız internetten bakabilirsin bu aralar bunları anlatıyorlar veya ailenden bilgisayardan anlayan biri varsa ona da sorabilirsin

oradan bilgisayarın bekleme süresini ayarlıyorsun o kısım var zaten ben kapağı kapatınca kapanmasın istiyorum.
Bende "closing the lid" ile ilgili seçenekten ulaşabiliyorum. Sizde Türkçe olarak bulunması gerek oranın, eğer bütün donanımlarını doğru yüklediyseniz.

Sorunu çözdüm sanırım o kısmı taşımışlar güç seçeneklerine geldiğiniz zaman görseldeki gibi soldaki menüde "kapak kapatıldığında yapılackları seçin diye bir kısım var oradan ayarlayablirsiniz

1591191078314.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı