Laptop hafıza arttırmak

ahmetmehmet22

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımın sistemi aşağıdaki gibi ama bana hafızası yeterli gelmiyor.
Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alıp takabilir.
Miyim acaba? Laptop olduğu için pek emin olamadım bu nedenle sormak istedim. Eğer takılırsa başka önerilere de açığım. Nasıl takıldığına da kısa bir özer geçerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

i5 10.nesil
GTX 1650.
16 GB RAM.
256 GB M.2 SSD.
Monster notebook.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takabilirsin ama garanti kapsamı dışında kalabilir.
Monster olduğu için herhangi bir şey takılınca garanti dışında kalmıyor zarar vermediğin sürece. Pekala linkteki ssd iyi midir ayrıca gelince bilgisayarda takılacak yer var mıdır 256 gb olan ssd yi çıkarmam gerekir mi?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımın sistemi aşağıdaki gibi ama bana hafızası yeterli gelmiyor.
Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alıp takabilir.
Miyim acaba? Laptop olduğu için pek emin olamadım bu nedenle sormak istedim. Eğer takılırsa başka önerilere de açığım. Nasıl takıldığına da kısa bir özer geçerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

i5 10.nesil
GTX 1650.
16 GB RAM.
256 GB M.2 SSD.
Monster notebook.

Monster'ın Abra A5 modellerinde 2 adet M.2 slotu olması gerek.
Sizinki de A5 sanırım.

Monster olduğu için herhangi bir şey takılınca garanti dışında kalmıyor zarar vermediğin sürece. Pekala linkteki SSD iyi midir ayrıca gelince bilgisayarda takılacak yer var mıdır 256 GB olan SSD'yi çıkarmam gerekir mi?

Bence iyidir sana yeter diye düşünüyorum ama tabii SSD değiştiriceksin. Böyle birşeyde alabilirsin tabii bilgisayarının içinde HDD varsa;https://www.hepsiburada.com/seagate...sata-3-sabit-disk-st1000dm010-p-HBV000003FDEG

Yeni konular

Geri
Yukarı