Elektronik Amazon satıcılı Buds FE 1.185 TL!

F/P olarak alınır mı? Bu fiyata alternatifi vs. var mıdır?

Alternatif Anker'in modelleri var. Onlarla versus vb. sitelerde karşılaştırdım. FE öne çıkıyor. Suya dayanıklılık, pil, bazı yerlerde ANC'den bahsetmiş, onlarda geriye düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/P olarak alınır mı? Bu fiyata alternatifi vs. var mıdır?
Kesinlikle alınır.

Alternatif Anker'in modelleri var. Onlarla versus vb. sitelerde karşılaştırdım. FE öne çıkıyor. Suya dayanıklılık, pil, bazı yerlerde ANC'den bahsetmiş, onlarda geriye düşüyor.
O versus sitelerini baz almanizi önermem. İsim vermeyeyim de, bir versus sitesinde meyve sebze ile elektronik aletleri kiyaslayabiliyorsun.

ürün linki:

Geçenlerde 1350'ye konusunu açmıştım, şu an cidden bu fiyata be da VA! Kaçırmayın.

Eki Görüntüle 2202929

Uygulamada da ilk alışverişe 100 TL indirim var, 1085 TL'ye alabilirsiniz öylelikle.

Fit olarak Buds 2'den daha iyi denmesine tamamım da ses kalitesi, ANC, ambient modu konularında Buds 2 fark atar ama karşılaştırmaya gerek yok.
Bu fiyata FEden daha iyi TWS bulamazsiniz.
Normalde IEM almak için para biriktiriyorum da fiyati alsam mı diye beni bile düşündürdü.

Fit olarak Buds 2'den daha iyi denmesine tamamım da ses kalitesi, ANC, ambient modu konularında Buds 2 fark atar ama karşılaştırmalar gerek yok.
Bu fiyata FEden daha iyi TWS bulamazsiniz.
Normalde IEM almak için para biriktiriyorum da fiyati alsam mı diye beni bile düşündürdü.
Buds 2 ve Buds FE'ye sahibim. Buds 2 hızlı koşunca kulaktan düşüyor bir kere. ANC olarak fark göremedim pek, gayet iyi ikisinde de ANC. Buds FE modeli bass ağırlıklı, Buds 2 ise tiz ağırlıklı, yorum yapamam o konuda o yüzden. Bass ve tiz farklı kişilere hitap eder.

@Endless Kaan Kulaklığın Bass,Rock,Klasik gibi modları var değil mi?
Evet var.

Yeni konular

Geri
Yukarı