Laptop hard disk önerisi

Bütçe
1500
Hard disk pişmanlıktır... Ekleyebiliyorsanız bir tane daha SSD eklemenizi tavsiye ederim.
Bu arada ben de merak ettim: Sadece dosya depolamak için de mi almamak gerekiyor? Genelde SSD'yi sadece işletim sistemi ve uygulama yüklemek için kullanırım

Bu arada ben de merak ettim: Sadece dosya depolamak için de mi almamak gerekiyor? Genelde SSD'yi sadece işletim sistemi ve uygulama yüklemek için kullanırım
Seçilen HDD fiyatına SSD bulunabiliyorsa bana mantıksız geliyor.

Bu arada ben de merak ettim: Sadece dosya depolamak için de mi almamak gerekiyor? Genelde SSD'yi sadece işletim sistemi ve uygulama yüklemek için kullanırım.

Hard disk SSD'den çok daha yavaş yani bilgisayarında yavaşlama sorunu çıkmasın istiyorsan SSD alman lazım.
Hard disk alınmaz hiçbir işlem için...

Hard disk SSD'den çok daha yavaş yani bilgisayarında yavaşlama sorunu çıkmasın istiyorsan SSD alman lazım.
Hard disk alınmaz hiçbir işlem için...
HDD'ye dosya depolama devri de kapandı yani öyle mi?

SSD 1 tane var fazladan takılıyorsa SSD almak isterim konuya hakim değilim.

Hafızasını nasıl arttırabilirim? Slot doluluğunu nasıl öğrenebilirim?

Çoğunda ekstra bir M.2 NVMe SSD yeri boş oluyor. Ama önce servisi arayıp sorun garanti bozarmı diye. Eğer bozmuyor ise almadan önce arkasını bir açın boş bir SSD slotu var mı resimde atabilirsiniz buraya.

500GB SSD'im halihazırda var eğer eklenebiliyorsa evet SSD eklerim ama SSD tek slot diye söylendi bana.

O zaman ekleyemezsiniz ve hikaye sona erer. Harici SSD kullanabilirsiniz SSD'nize göre kap alıp harici olarak kullanabilirsiniz SSD'yi.

HDD'ye dosya depolama devri de kapandı yani öyle mi?

Kapanmadı hala SSD'lerden çok daha güvenilirlirler eğer hareket etmiyorlarsa.(HDD'yi alıp düşürenler falan var).

Geri
Yukarı