Laptop HDD masaüstü bilgisayarda çalışır mı?

muhammed2131

Centipat
Merhaba. Evet konu başlığından gördüğünüz üzere laptop/notebook HDD'ler masaüstü bilgisayarda çalışır mı? Benim sistemimde 120 GB SSD var gayet iyi ama alan yetmediği için çoktan dandik olmamak şartıyla içine oyun atabileceğim bir HDD arıyordum. https://ty.gl/mig875snf5
Şu ürünü sipariş verdim. Bilgisayarımda çalışır mı SATA kablosu ile bağlantı sağlarsak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam ürün benim için çalışsada yeterli aslında sıkıntı yapacak kadar eski bir HDD mi? Maksadım oyun atmak içine veriler SSD de kalacak.

Sorun olmaz ben çok çalıstırdım hatta çift hard disk çalıstırdım birisi laptop için olan 2.5 inç olanı diğeri de normal olanı oyunda oynatır her şey yaptırır rahat ol:)

Şu DVD okuyucu dediğim güç kablosuna mi bağlı olarak çalışıyor şu an SSD de takili HDD geldiğinde sadece HDD'ye SATA kablosunu mu bağlamam gerekecek

Şu an DVD kablosu dediğimiz şey SSD'ye bağlı internetten SATA 3 siparişi verdim hard disk için

Evet eğer DVD kablosu ona takılı ise HDD'ye SATA güç kablosunu bağlaman gerekir.

SATA güç kablosu dediğimiz şey de tek bir diskte değil 3 4 tane diske takılıyor ve PSU'ya bağlı dır değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı