Laptop her açıldığında reklam sayfası çıkıyor

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar her açtığımda 1 adet reklam çıkıyor sadece, kapattığımda ise bir daha gelmiyor. Arka planda da herhangi bir virüs çalıştığını düşünmüyorum çünkü işlemci ve ekran kartı kullanımı gayet olağan seviyelerde. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar her açtığımda 1 adet reklam çıkıyor sadece, kapattığımda ise bir daha gelmiyor. Arka planda da herhangi bir virüs çalıştığını düşünmüyorum çünkü işlemci ve ekran kartı kullanımı gayet olağan seviyelerde. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Görev yöneticisinden başlangıç uygulamalarına bakar mısın ?
Eğer herhenagi birşey yoksa tarayıcı önbelleklerini temizle.
O da olmazsa temiz kurulum yaparsın.

Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yapın. Eğer ikisinden birini ücretsiz kullanmak isterseniz Kaspersky Free kullanabilirsiniz her zaman tarama özelliği var.

hocam merhaba sizde predator neo 16 mı var memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum trendyolda indirimde
Evet hocam neo 16 var. Ben çok memnunum hızı ve gücü zaten muhteşem. Isı değerleri diğer laptoplara nazaranda gayet iyi, turbo modda direk zaten ekran kartı ve işlemci overclook gücünde çalışıyor. Macbook Pro dan geçtim bu cihaza benim için ekranı merak konusuydu kullanınca neo 16 daki 2k ekran ve 165 hz macbooktan daha güzel geldi gayet canlı ve hoş. Diğer 1080p laptopler gibi görüntü çamur değil macbook misali çok net.

Evet hocam neo 16 var. Ben çok memnunum hızı ve gücü zaten muhteşem. Isı değerleri diğer laptoplara nazaranda gayet iyi, turbo modda direk zaten ekran kartı ve işlemci overclook gücünde çalışıyor. Macbook Pro dan geçtim bu cihaza benim için ekranı merak konusuydu kullanınca neo 16 daki 2k ekran ve 165 hz macbooktan daha güzel geldi gayet canlı ve hoş. Diğer 1080p laptopler gibi görüntü çamur değil macbook misali çok net.

52K ya dün sipariş verdim çoğu kişiye sordum bunu önerdiler zaten fiyatı yılbaşı fiyatlarına düşmüş aldım teşekkürler

Evet hocam Neo 16 var. Ben çok memnunum hızı ve gücü zaten muhteşem. Isı değerleri diğer laptoplara nazaranda gayet iyi, Turbo modda direk zaten ekran kartı ve işlemci overclock gücünde çalışıyor. MacBook Pro'dan geçtim bu cihaza benim için ekranı merak konusuydu kullanınca Neo 16'daki 2K ekran ve 165 Hz MacBook'tan daha güzel geldi gayet canlı ve hoş. Diğer 1080p laptopler gibi görüntü çamur değil MacBook misali çok net.

Acer forumlarında okudum PredatorSense sorun çıkarıyor mu RGB klavyede de sorun olabiliyormuş ek olarak ekran titremesi gibi bir sorun yaşadın mı teşekkürler

52K ya dün sipariş verdim çoğu kişiye sordum bunu önerdiler zaten fiyatı yılbaşı fiyatlarına düşmüş aldım teşekkürler

Acer forumlarında okudum PredatorSense sorun çıkarıyor mu RGB klavyede de sorun olabiliyormuş ek olarak ekran titremesi gibi bir sorun yaşadın mı teşekkürler
Çok ucuza almışsınız benimle aynı fiyattan, hayırlı olsun. Evet ilk aldığımda laptopa 5 kez temiz kurulum yapmıştım hatanın bende olduğunu düşünerek ama sonra meğersem predetor sense aynı zamanda bir drivermış herşeyin uyumlu çalışması için o ilk zamanlarda kurulması çok zordu sadece home windowslarda temiz kuruluyordu lakin artık Prolarda da sıkıntısız, son gelen bios ve predetor sense güncellemesi ile artık hatalar ve sorunlar ortadan kaldırıldı dün laptopuma virüsten dolayı format attım ve predetor sense tekte kuruldu sıkıntısız, bios güncellemesini yapmayı unutmayın.

Geri
Yukarı