Laptop için 1 TB SSD tavsiyesi

BroweSoldierTR

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
Laptopumda 512 GB Samsung mzVL2512HCjq SSD bulunmakta yetersiz geldiği için 1TB olan bir SSD almak istiyorum. Beni üzmeyecek, fiyatı da tuzlu olmayan alabileceğim modelleri önerir misiniz?

Bütçenizi belirtin.

Samsung 970 EVO olabilir.
Çok iyi bir SSD ancak fiyatı çok tuzlu. Aynı fiyata çok daha iyi SSD'ler var. O yüzden alınmaz.

Benzer fiyata daha iyileri var. Artık alınmaz, ezber öneriyi bırakın. Ayrıca Exceria biraz fazla ısınıyor, dizüstü için pek mantıklı değil.

@Blackbeard

Bütçenizi belirtin.

Çok iyi bir SSD ancak fiyatı çok tuzlu. Aynı fiyata çok daha iyi SSD'ler var. O yüzden alınmaz.

Benzer fiyata daha iyileri var. Artık alınmaz, ezber öneriyi bırakın. Ayrıca Exceria biraz fazla ısınıyor, dizüstü için pek mantıklı değil.

1 yıl önce 1.800₺ ye yurt dışından getirtmiştim şu an baktım 4kya yaklaşmış pahalı gelebilir.

Bütçenizi belirtin.

Fiyat farkları itibariyle önerilerinizden birini tercih etmek daha iyi olacaktır. KC3000'den yola çıkarak bu fiyat bandında bu ürünlerin olabileceği aklıma gelmemişti. Kontrol etsem daha iyi olabilirmiş. Düzelttiğiniz için teşekkürler.

@Techh Bu arada G2 kötü olduğu için öyle demedim, yanlış anlaşılmasını istemem. Disk giriş seviye için taş gibi bir disk ancak dediğim gibi benzer fiyata biraz daha iyi modeller alınabiliyor artık. O yüzden farklı tercih yapılması daha mantıklı olacaktır.

Ben teşekkür ederim ❤️

Geri
Yukarı