Laptop için 400-500 TL 2.5" SSD önerisi

Kirpii

Centipat
Merhabalar arkadaşlar eski bir laptopa sahibim ve HDD artık gittikçe yavaşlamaya başladı (5400 RPM hızında dönmesi de dezavantaj). Sonuç olarak başlıkta da belirttiğim gibi 2.5" boyutunda ve 480 ile 500 GB arasında SSD arıyorum. 400-500 TL arası kabulümdür. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar eski bir laptopa sahibim ve HDD artık gittikçe yavaşlamaya başladı (5400 RPM hızında dönmesi de dezavantaj). Sonuç olarak başlıkta da belirttiğim gibi 2.5" boyutunda ve 480 ile 500 GB arasında SSD arıyorum. 400-500 TL arası kabulümdür. Şimdiden teşekkürler.
Tavsiyem Samsung Evo 860 500Gbdır. Fakat bütçeni biraz aşıyor.

yeteri kadar bütcem olmadıgından crucial markasının 120 gb lik bir ssd sini geçtiğimiz hafta laptopuma taktım. hatta hdd nın yerine ssd yi - hdd yi ise dvd yerine aldım. çok memnunum acıkcası. bu kadar fark beklemıyordum. sımdı butcemı zorlayıp daha yuksek hafızalı ssd almadıgıma pişmanım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı