Laptop için 2.5" SSD Önerisi

Herhangi bir uyumsuzluk yaşamazsınız, aynı kurulumu 2010 model bir laptopta kullanıyorum.
Samsung SSD'ler diğerlerine göre daha uzun ömürlü ve daha yüksek performanslı oluyor.

Videodaki SSD Pro versiyonu ancak Evo versiyonu da oldukça dayanıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bütçenizi zorlayacak durumunuz yoksa Crucial olan modeli de öneririm önbelleği bulunmadığı için performansı 860 Evo kadar olmayacaktır ancak gayet memnun edecektir.

Laptop için SSD kızağı:
.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Attığınız linkteki harddisk kutusu kızağın 12.7 Mm ve 9.5 Mm olanlarıda var. Hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleme:
Yorumunuz için teşekkür ederim. Attığınız linkteki harddisk kutusu kızağın 12.7 Mm ve 9.5 Mm olanlarıda var. Hangisini tercih etmeliyim?
CD soketini söküp ölçün, hangi değer daha yakınsa onu alın.
Küçüğünü almanız durumunda karton sıkıştırmak durumunda kalabilirsiniz. Ben 9.5mm olan modeli almıştım kutunun içinden çıkan kartonla destek yaptım şuan gayet stabil.

Arkadaşlar eski laptobuma SSD almayı düşünüyorum. CD yerini söküp yerine HDD takacağım ve HDD yerine de SSD takmayı düşünüyorum. En fazla 200 300 TL bütçem var. Benim için GB değil de okuma yazma hızı önemli zaten 1 TB HDD mevcut. SSD önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca SSD alırken işlemci gibi özelliklerin etkisi var mı?

Eki Görüntüle 518778
SSD olarak 860 Evo 240GB modelini öneririm. Ömür ve hız konusunda en iyisidir.

BX500 modelinden ise özellikle uzak durun derim. Neden önermişler anlamadım ama ürün kronik ısınma sorunlu 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı