Laptop için 8 GB RAM önerisi

• Konuyu başlatan L4A7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 789

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar laptopum 4 GB RAM'e sahip ancak yetersiz geliyor. Üzerine 8 GB RAM alıp toplamda 12 GB RAM yapacağım sizlerden bilgisayarıma en uygun, kaliteli ve ucuz bir RAM istiyorum. Linkini de bırakırsanız mutlu olurum. Resimleri aşağıya bırakacağım.

Ekran Görüntüsü (4).png

Ekran Görüntüsü (6).png

Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (8).png

Ekran Görüntüsü (9).png

Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun tam olarak marka ve modeli nedir? Bir de SPD sekmesi altında bilgileri gözüken slotun resmini de paylaşır mısınız?

Laptopun tam olarak marka ve modeli nedir? Bir de SPD sekmesi altında bilgileri gözüken slotun resmini de paylaşır mısınız?
Lenovo ideapad 330 15ikb i5 8250u amd radeon 530 2gb
knka spd kısmına geldigim de hiç bişey yazmıyor
İçindeki 4 GB RAM anakarta lehimlimi acaba?
vallahi hiç bilmiyorum hiç içini açmadım

Baktım aşagıda 2133 mhz yazıyor.Şimdi demek oluyor ki ben 8gb ddr4 2133mhz bellek alıcam
resim bırakacam birde sen bak

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    20,2 KB · Görüntüleme: 38
Baktım aşagıda 2133 mhz yazıyor.Şimdi demek oluyor ki ben 8gb ddr4 2133mhz bellek alıcam
resim bırakacam birde sen bak
Arkadaslar merhaba.. kullandigim Asus GL553VE-DM107 notebookum icin bugun 16 gb ram siparis ettim ve dolayisiyla icindeki ram(Samsung M471A1K43CB1-CRC hafıza birimi 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz) bosa cikiyor..ihityaci olan arayan almak isteyen varsa benimle irtibata gecebilir. Fiyat 250 TL

Arkadaslar merhaba. Kullandigim ASUS GL553VE-DM107 notebookum için bugun 16 GB RAM siparis ettim ve dolayisiyla icindeki RAM(Samsung M471A1K43CB1-CRC hafıza birimi 8 GB 1 X 8 GB DDR4 2400 MHz) bosa cikiyor. İhityaci olan arayan almak isteyen varsa benimle irtibata gecebilir. Fiyat 250 TL.

Hocam kusura bakmayın ama dediğiniz ürünün muadili 260 TL civarına sıfır olarak bulunabiliyor.

Geri
Yukarı