Laptop için antivirüs programı önerileri

Buradayım. Düşük performans verdiğini düşünüyordum servise gönderdim daha yeni geldi. Bir sorun görülmemiş bu kadar FPS veriyormuş. Aşırı memnun olduğum söylenemez ama yine de memnunum.

Isınma baya oluyordu arada gpu 75-80 oluyor.
İlk zamanlar ısınma sorunu vardı sonradan nasıl olduysa geçti

Bazen el değince yakacak kadar ısınıyor onda da turbo fan ı açınca ideal seviyeye düşüyor
FPS olarakta valorantta yüksek ayarda da 130- 180fps veriyor düşük ayarda da (FPS sınırlayıcı kapalı) bilemedim

İlk zamanlar ısınma sorunu vardı sonradan nasıl olduysa geçti

Bazen el değince yakacak kadar ısınıyor onda da turbo fan ı açınca ideal seviyeye düşüyor
FPS olarakta valorantta yüksek ayarda da 130- 180fps veriyor düşük ayarda da (FPS sınırlayıcı kapalı) bilemedim
bende her şey full 200-250 görüyor 130 çok nadir

Bende her şey Full 200-250 görüyor 130 çok nadir.

Bilemedim açmadığım ayar falan mı vardı arka planda çok şey mi çalışıyordu acaba. Bilgisayara kendin mi format attın? (ayarlama vs de soruyorum) (Instagram ddark. _. Wolf oradan yazarsan daha hızlı cevap verebilirim. (ne fark var merak ettim şimdi arada -120 FPS.)

Bilemedim açmadığım ayar falan mı vardı arka planda çok şey mi çalışıyordu acaba. Bilgisayara kendin mi format attın? (ayarlama vs de soruyorum) (Instagram ddark. _. Wolf oradan yazarsan daha hızlı cevap verebilirim. (ne fark var merak ettim şimdi arada -120 FPS.)
Ekran kartı için bir kaç performans ayarı uyguladım windows 11 kullanıyorum.

Ekran kartı için birkaç performans ayarı uyguladım Windows 11 kullanıyorum.

Bende 10 Home var
Ayar kısmını daha açık anlatır mısın? Belki ben de yaparım. Overclock dediğin ise anlatmakla uğraşma. (yapmayı düşünmüyorum ondan öyle dedim yanlış anlama.)

Teşekkürler.

Geri
Yukarı