Laptop için Dell mi? MSI mı? Asus mu?

quicksilver

Hectopat
rkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Fakat marka konusunda tereddütte kaldım. Şu an HP marka laptopum var. Fakat hiç memnun değilim. Çok fazla ısınıyor. Aldıktan yaklaşık 1 ay sonra ekran menteşesi kırıldı. Hiç bir darbeye maruz kalmadığı halde. Bu yüzden HP'den uzak duruyorum.
Benim kafamda sağlam olarak bildiğim 3 marka var.

1- DELL
2- MSI
3- ASUS ve TOSHİBA

Sizin de kullandığınız laptoplardaki tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 aydir dell kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. Oyun ve normal kullanımda gayet hızlı bence. Model olarak dell 5521 olarak geçer.

Bende kasa ve sağlamlık olarak dell diye düşünüyorum. Taş gibi duruyor makinaları ama kullanan arkadaşlarımın da fikirlerini almak istiyorum.

Oyun da oynuyorum. Fakat sağlam olmasını istiyorum aynı zamanda. Uzun zamandır araştırıyoum en mantıklı bana DELL geldi. Tabi bu benim düşüncem.

Toshıba kötü değil ama bios güncellemesini vermiyor bir türlü. Mesela en son 2 yıl önce vermişti imzamdaki makina için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı