Laptop için ekran kartı ve işlemci önerisi

EmirEfeG.

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Ben dizüstü bilgisayarımın işlemci ve ekran kartını yükseltmek istiyorum.
Önerebiliceğiniz ekran kartı ve işlemci olursa (laptop için) satın alacağım. Genelde oynadığım oyunlar;

CS:GO, Minecraft, PUBG Mobile. İyi FPS değerleri göreceğim ekran kartı ve işlemci önerirseniz çok sevinirim.

Bütçe: işlemci + ekran kartı = 350 TL

Benim araştırmalarımda;

Ekran kartı : Notebook Chipset 216-0774009 (refurbished) - n11.com
İşlemci : Notebook Chipset 216-0774009 (refurbished) - n11.com
ya da
1024x768 orta ayarlarda CS:GO'da 100 FPS verir mi? Vermezse kaç FPS verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Laptop parçalarında yükseltme (harddisk ve belirli parçalar dışında) olmaz. Üstelik söylediğin fiyata masaüstü için bile istediğin ozelliklerde bulamazsın. Ek olarak amazondan paylaştığın ürünler CS:GO yu açarmı orası bile muamma. Dostum birde laptop parçası sokup takmak çok zahmetli bir iştir. Yaptığın bir hata seni çok uzebilir.

Laptop parçalarında yükseltme (harddisk ve belirli parçalar dışında) olmaz. Üstelik söylediğin fiyata masaüstü için bile istediğin ozelliklerde bulamazsın. Ek olarak Amazon'dan paylaştığın ürünler CS:GO'yu açarmı orası bile muamma. Dostum Bir de laptop parçası sokup takmak çok zahmetli bir iştir. Yaptığın bir hata seni çok uzebilir.
Amazon'dan gösterdiğim CS:GO’nun sistem özelliklerinde olan işlemci.
Laptop işlemci değişikliği mümkün ama sök yenisini tak şeklinde olmuyor. Sadece işlemci değişimi için 300-400 lira ödersin. Bir de uyumlu işlemci bulman gerekecek.
Sadece değiştirme parası mı 300 TL alırlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha fazla bile alırlar. 10 liralık chip değişimi için 200 lira ödedim sen işlemci değiştireceksin en az 400 lirayı gözden çıkart. Kafana göre işlemci seçemezsin laptopunla uyumlu olması lazım. Kullandığın laptopun marka modeli nedir?

Daha fazla bile alırlar. 10 liralık chip değişimi için 200 lira ödedim sen işlemci değiştireceksin en az 400 lirayı gözden çıkart. Kafana göre işlemci seçemezsin laptopunla uyumlu olması lazım. Kullandığın laptopun marka modeli nedir?
Fazla paraya mı taktılar yoksa uyguna mı 10liralık dedin ya ondan sordum mark Toshiba Satellite C850-D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı