Laptop için Ekran Kartı ve İşlemci Önerisi

Laptop alma sende? Minik kasali bir bilgisayar al. Monitorle birlikte 2. el bir sistem toplasan maksimum 1500 tl eder. 750Ti + Xeon islemci zaten yurt disindan alirsan vergiyle birlikte 500 tl filan olur, RAM alirsin DDR3 bir tane de combo anakart xeon uyumlu modern oyunlari cok iyi oynatamaz ama soylediginiz oyunlari cok cok iyi oynatir.
Çok fazla yer değişiyorum ondan her yerde lazım oluyor. Kasa ve monitör götürmeme izin vermezler.

Çok fazla yer değişiyorum ondan her yerde lazım oluyor. Kasa ve monitör götürmeme izin vermezler.
O zaman yapabileceginiz bir sey yok. Elinizden tek gelen sey eGPU yapmak fakat o da dedigim gibi bayagi maliyetli. Onun yerine islemcinin termal macununu yenile, laptopin icini temizle.

aklımda iyi bir işlemci ile (i5 3770 gibi bana oldukça fazla yeter) minimim gtx 570 varken maximum gtx 660 var. işlemci nvidia almayı düşünüyorum. intel çöp iken amd ise güçsüz kalıyor.
E-Gpu kullanacağım tahminen.
Bilgisayar hakkında hiçbir bilgin yokken neden konuşuyorsun? İntel çöpken AMD güçsüz kalıyor nedemek ya? Kaldı ki Nvidia işlemci üretmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı