Laptop için HDD tavsiyesi

Sezer_1907

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopum için HDD almak istiyorum. Bir ürün buldum ancak intenette araştırdım kullanıcı yorumu bulamadım. Bu ürün hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilirim misiniz?

Toshiba L200 2TB 5400 RPM SATA 6Gb/s 128MB cache 2.5 inch 12.7mm 549,00 TL yerine 475,00 TL

Laptopum: Lenovo legion Y520-15IKBN-S/N pf0X51RN

@Sezer_1907
Seçtiğin ürünün açıklamasında refurbished yazıyor.
Orada yazan 12.7mm bilgisi doğruysa makinan ince ise HDD sığmayabilir. Benim kullandığım 2TBlık Seagate 7mm kalınlığında ref. olması gerekirse.
Özetle; ilanda parça numarası yoksa alma, parça numarası yazanın da dökümanına ulaş.

Bu bendeki:Seagate St2000Lm015 Hard Disk, 2TB: Amazon.com.tr

Hocam sorgulamak bana düşmez elbet ama SSD gibi yeni bir teknoloji varken neden taş devrinden kalmış HDD kullanıyorsunuz? Laptopınıza yapabileceğiniz en büyük iyilik SSD almak olur.

SSD mevcut laptopumda.

@Sezer_1907
Seçtiğin ürünün açıklamasında refurbished yazıyor.
Orada yazan 12.7mm bilgisi doğruysa makinan ince ise HDD sığmayabilir. Benim kullandığım 2TBlık Seagate 7mm kalınlığında ref. olması gerekirse.
Özetle; ilanda parça numarası yoksa alma, parça numarası yazanın da dökümanına ulaş.

Bu bendeki:Seagate St2000Lm015 Hard Disk, 2TB: Amazon.com.tr

Notebook uyumlu yazınca fiyatta ucuz olunca atladım direk. 😓 Yani bir gaming laptopa göre ince duruyor linkini attığınız HDD N11 gibi gibi sitelerde var mı ?

Hocam sorgulamak bana düşmez elbet ama SSD gibi yeni bir teknoloji varken neden taş devrinden kalmış HDD kullanıyorsunuz? Laptopınıza yapabileceğiniz en büyük iyilik SSD almak olur.

256GB SSD var ama içine 1-2 oyun yükleyince doluyor bu yüzden HDD almak istiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı