Laptop için klavye tavsiyesi

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Laptopun kendi klavyesi yerine ekstradan klavye kullanıyorum. Harici klavyenin, harflerinin üzerindeki sayı tuşlarından 1-2-3-4 tuşları basmıyor. Aygıt yöneticisinden kaldırıp PC'yi tekrar başlattım olmadı, güncellemeyi denedim olmadı, klavyenin içini açıp içindeki padları kontrol ettim yine olmadı. Laptopun kendi klavyesinde basıyor ama harici olanda basmıyor. Daha önce bu sorunla karşılaşan var mı?

Eğer sonuç olarak yeni almam gerekecekse maksimum 100 TL, sessiz tuşlara sahip ve gece kullanırken tuşlarının görünmesi için ışıklı ama öyle pavyon gibi ışıklanması şart değil, hani klavye tavsiye edilecek kadar kaliteliyse pavyon gibi ışıklanma olur fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 lira bandında beğendiğiniz herhangi bir klavyeyi alabilirsiniz. Bu fiyat bandındaki tüm modeller Membran olduğundan mekanik gibi fazla ses duymazsınız.

Klavye kendiliğinden düzeldi, nasıl oldu bilmiyorum. En güzel tıkırtı sesini microsoftun eski kalın klavyeleri veriyor, ondan aldığım keyifi hiçbirinden almadım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı