Laptop için kullanılabilecek en iyi termal macun hangisidir?

MessininFedaisi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 3 yıldır kullanmakta olduğum laptopuma bakım yapacağım. Normalde yakınlarımın bilgisayarına veya al-sat yaptığım Laptop'lara MX4 kullanıyorum. Fakat kendi bilgisayarım için en iyisini istiyorum. Aklımda 1-2 marka var ama emin değilim. Öneriniz nedir?

Merhaba ben 3 yıldır kullanmakta olduğum laptopuma bakım yapacağım. Normalde yakınlarımın bilgisayarına veya al-sat yaptığım Laptop'lara MX4 kullanıyorum. Fakat kendi bilgisayarım için en iyisini istiyorum. Aklımda 1-2 marka var ama emin değilim. Öneriniz nedir?

Eğer MX4 istemiyorsan bu işini görür Arctic MX-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 2gr (AR-ACTCP00079A) | Teknobiyotik
Ek: Attığım sitede 30-40TL daha pahalı Hepsiburada'da vs var eğer almak istersen oradan alabilirsin.

Hocam ben Thermal Grizzly Kryonaut düşünüyordum daha iyi olmaz mı? Fiyat abartı olmadığı sürece önemli değil.

O da güzel hocam hangisini tercih etmek isterseniz ama bana kalsa ben MX6 alırdım size kalmış bir şey Thermal Grizzly Kryonaut'u da öneriyorum ama bana kalsa MX6 alırım.

Geri
Yukarı