Piyasadaki En İyi Termal Macun Hangisidir ?

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartımı alalı 3 yıl olacak kasım ayında. 3 yıldır kullandığım fansız kasamdan yeni 5 fanlı Dark N10 kasaya geçtim ısıya etkisi oldu ama oyunda hala ekran kartımın sıcaklık değeri yüksek. Termal macun değiştirmek istiyorum fakat ısıyı en iyi ileten macun hangisi karar veremedim. Önerilerinizi bekliyorum.

En iyi macunu kullanmadan söylememiz pek hoşnut olmaz fakat model olarak Thermaltake'nin termal macunları kaliteli.

Noctua NT-H1'i burada birçok kişinin önerdiğini gördüm aklıma daha çok ona yatıyor ama dediğim gibi önemli olan hangisinin sıcaklığı daha çok düşürdüğü.

Düzenleme : Arkadaşlar donanımhaberde Noctua ile ilgili başlık açılmış kullanan çoğu kişi macunun bir süre sonra suya kestiğini söylüyor sizce alınmalı mı ?

Son düzenleme:
Arctic Silver 5 ve Thermal Grizzly Kryonaut ama Artic markasına anlamsız bir samimiyetim var.
Önerileriniz için teşekkür ederim hocam fakat yaptığım araştırmalar kadarı ile mastergel maker şuanki ısıyı en iyi ileten termal macunlardan biriymiş onu almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı