Laptop için Type-C to DP kablo önerisi

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Şu an 1080p 144Hz monitor kullanıyorum ve gelecekte de 2K 170Hz'ye geçeceğim. Şimdiye kadar hep HDMI kullandım artık DP alma zamanı geldi. Benim aklımda bu vardı, istediğim değerleri alır mıyım bilmiyorum, sorularda bazı satıcılar olur bazıları olmaz demiş. Önerisi olan da yazabilir. Ekran kartı RTX4080. laptopta DP portu yok.

Son düzenleme:
Type-C to DP ile nasıl harici ekran kartını kullanacaksın, eğer laptopunun HDMI girişi harici ekran kartına ait ise HDMI'dan devam etmeni öneririm aksi halde gamma ayarı yapamayacaksın veya NVIDIA ayarlarından çöznürlülük ve benzeri ayarları kullanamayacaksın fakat laptopunda hybrid özelliğini kapatabiliyorsan durum farklı.

Type-C to DP ile nasıl harici ekran kartını kullanacaksın, eğer laptopunun HDMI girişi harici ekran kartına ait ise HDMI'dan devam etmeni öneririm aksi halde gamma ayarı yapamayacaksın veya NVIDIA ayarlarından çöznürlülük ve benzeri ayarları kullanamayacaksın fakat laptopunda hybrid özelliğini kapatabiliyorsan durum farklı.
laptobu monitore bağlamak için istedim, dediğinizi anlamadım

Ben paugge kullanıyorum. Yorumlarını okuyarak almıştım. Gayet memnunum. Diz üstü bilgisayarınızın modelini yazarsanız ona göre arkadaşlar yardımcı olur. Mesela laptopdaki type-c thunderbold 4 mü ?

Ben paugge kullanıyorum. Yorumlarını okuyarak almıştım. Gayet memnunum. Diz üstü bilgisayarınızın modelini yazarsanız ona göre arkadaşlar yardımcı olur. Mesela laptopdaki type-c thunderbold 4 mü ?
1695237682023.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı