Type-C to DP kablo önerisi

Kyoichi

Hectopat
1703063110976.png

Laptopumda USB 3.2 gen 2 Type-C DP 1.4 portu var buna uygun kablo önerebilir misiniz? Ben bu kabloyu buldum fakat USB 3.1 miş sıkıntı olur mu? Paugge USB C To Displayport 1.4 Kablo / HDR 8K 30hz 4K 60hz 2K 165Hz CDP14-PRO - Laptop.Com.TR

Paugge güzel markadır. Kullanmadım ama önerebilirim. 2K çözünürlükte eğer 165Hz üstü kullanmayacaksan sıkıntı olmaz. Almışken tabii yine aynı markanın 3.2'sini almak örnek olarak 2K 240Hz desteği getirecektir. Veri yolu artacağı için. Öte yandan geriye ve ileriye dönük uyumluluk sağlanır. Sıkıntı olmaz. Ugreen markası da iyidir.
Markayı tanımıyorum ama bu da bir seçenek olabilir;

Paugge güzel markadır. Kullanmadım ama önerebilirim. 2K çözünürlükte eğer 165Hz üstü kullanmayacaksan sıkıntı olmaz. Almışken tabii yine aynı markanın 3.ikisini almak örnek olarak 2K 240Hz desteği getirecektir. Veri tolu artacağı için. Öte yandan geriye ve ileriye dönük uyumluluk sağlanır. Sıkıntı olmaz. Ugreen markası da iyidir.
Markayı tanımıyorum ama bu da bir seçenek olabilir;

Önerilerin için teşekkür ederim Paugge'yi alacağım attığın ürünler 2 Ocakta geliyor bir de USB versiyonu belirtilmemiş herhalde.

Önerilerin için teşekkür ederim Paugge'yi alacağım attığın ürünler 2 Ocakta geliyor bir de USB versiyonu belirtilmemiş herhalde.
Önemli değil çok. ThunderBolt 4 olması zaten Gen 3.2'yi kapsar. Orada 2K çözünürlükte senin senin kablondaki HZ'den yüksek olmasını kıyaslayabilirsin. Bu kıyası yaparken kabloların VESA sertifikası olmasına dikkat etmekte fayda var.

İlgili ürünleri fikir vermesi açısından Amazon üzerinden attım. Farklı yerlerde Stok bulma ihtimalin var onlara da bakabilirsin. İyi sosyaller.

Stok bitmiş hocamda aynısı değil mi benim attığımla.

Stok bitmesi kötü olmuş. Güvendiğimiz bir üründü.
Sizin baktığınız Vatan Da'da satılıyor.
Görsel tıpatıp aynı hepsinde. Entepek'in sattığını alanlar Gen2 portlu laptopa sahipti ve sorunsuz kullandılar. Bu kablodan önce önerimiz sadece Pusat kabloydu.
Pusat USB Type-C / DisplayPort Kablo | Monster Notebook Stokta yoktu gelmiş ama zamlı gelmiş. Bunun da USB'si Gen2.

Sizin baktığınız vatan Da'da satılıyor.
Görsel tıpatıp aynı hepsinde. Entepek'in sattığını alanlar gen2 portlu laptopa sahipti ve sorunsuz kullandılar. Bu kablodan önce önerimiz sadece Pusat kabloydu.
Pusat USB Type-C / DisplayPort Kablo | Monster Notebook stokta yoktu gelmiş ama zamlı gelmiş. Bunun da USB'si gen2.

Attığın Monster kablo DP 1.2

CDP14-PRO alacağım teşekkürler

Sizin baktığınız vatan Da'da satılıyor.
Görsel tıpatıp aynı hepsinde. Entepek'in sattığını alanlar gen2 portlu laptopa sahipti ve sorunsuz kullandılar. Bu kablodan önce önerimiz sadece Pusat kabloydu.
Pusat USB Type-C / DisplayPort Kablo | Monster Notebook stokta yoktu gelmiş ama zamlı gelmiş. Bunun da USB'si gen2.

Vatan da 21Gbps yazıyor laptopcomtr de 32.4 Gbps hangisi doğru bilemedim

Attığın Monster kablo DP 1.2

DP 1.2'de fazlasıyla yeterli kapasiteye ve özelliklere sahiptir. Tabii alabiliyorken 1.4 alıp çok uzun yıllar kullanmak daha iyidir.

Vatan da 21Gbps yazıyor laptopcomtr de 32.4 Gbps hangisi doğru bilemedim

Evet böyle farklılıklar mevcut. Vatan'dan satılan modeli geçen sene çok öneriyordum ama sonra ASUS'un Gen2 USB çıkartmasıyla işler ters gitmeye başladı. O açığı Pusat kablo kapattı. O yüzden Pusat öneri Ekim'de var bulunuyor.

DP 1.2'de fazlasıyla yeterli kapasiteye ve özelliklere sahiptir. Tabii alabiliyorken 1.4 alıp çok uzun yıllar kullanmak daha iyidir.

Evet böyle farklılıklar mevcut. Vatan'dan satılan modeli geçen sene çok öneriyordum ama sonra ASUS'un gen2 USB çıkartmasıyla işler ters gitmeye başladı. O açığı Pusat kablo kapattı. O yüzden Pusat öneri Ekim'de var bulunuyor.

Laptopcomtr dekini alıyorum inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı