Laptop için Wi-Fi kartı önerisi

525596

Centipat
Arkadaşlar merhaba. HP laptopuma yeni bir Wi-Fi kartı almak istiyorum. Şu an kullandığım Wi-Fi kartın 5 GHz desteği yok modeli de Realtek RTL 8723'te 802.11.b/g/n
Laptopuma daha önce RAM almıştım bilgisayarcı içini açtığında yanlış hatırlamıyorsam sadece beyaz Wi-Fi anteni vardı siyah kablo göremedim(AUX'muş ismi) yani uzun lafı kısası Wi-Fi kartımın yalnızca 1 tane beyaz anteni var. Şimdi ben laptopuma uyumlu hangi 5 GHz destekli Wi-Fi kartı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bence kartınız çalışıyorsa dokunmayın ama değiştirmek istersenizde anakartınızın destekleyip desteklemediğinizi bulmanız lazım örneğin anakart modelinizi öğrenip belki başka bilgisayardada kullanılıyodur onlarda kullanılanlar takılıp denenebilir.

Merhaba bence kartınız çalışıyorsa dokunmayın ama değiştirmek istersenizde anakartınızın destekleyip desteklemediğinizi bulmanız lazım örneğin anakart modelinizi öğrenip belki başka bilgisayardada kullanılıyordur onlarda kullanılanlar takılıp denenebilir.

Merhaba dostum Wi-Fi kartımda herhangi bir sorun yok düzgün çalışıyor sadece 5 GHz desteği olmadığı için değiştirmek istiyorum. İnternetten birkaç Wi-Fi kartlarına baktım çoğu 2 antenli.(1 main 1 aux) benim Wi-Fi kartımda sadece 1 tane beyaz main anteni var. Ben şimdi 2 antenli olandan alırsam beyaz anteni taktım diğer AUX girişe ne takacağım? Boş mu kalacak orası onu merak ediyorum? Çalışır mı çalışmaz mı?

Merhaba arkadaşım. Laptopun ve anakartının modelini öğrenebilir miyiz? Bu arada öncesinde şu konuya da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşım. Laptopun ve anakartının modelini öğrenebilir miyiz? Bu arada öncesinde şu konuya da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, laptopum HP 15-DA1017NT. Linkini verdiğin Reddit'ten pek bir şey anlamadım. Dizüstü bilgisayarımın Wi-Fi kartı özelliklerini yukarıda yazdım zaten. Birkaç video baktım çoğu Wi-Fi kartında 2 tane anten bulunmakta benimkinde 1 tane bulunmakta.(beyaz main anteni)

Geri
Yukarı