Laptop için Windows 10 vs 8.1

Deepsoul27

Centipat
Merhaba şu an laptopumda Windows 8.1 yüklü. Unlost'un videosunda Windows 10'da bir oyun modu ayari oldugunu ve artı olarak.
15 FPS verdigini söylüyor. Araştırdım ve emin olamadim. Sizce Windows 8.1 mi benim için daha iyi olur yoksa 10 mu? Hangisi daha hızlı ve oyuna artı olarak Windows 10'un bir FPS katkısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba şu an laptopumda Windows 8.1 yüklü. Unlost'un videosunda Windows 10'da bir oyun modu ayari oldugunu ve artı olarak.
15 FPS verdigini söylüyor. Araştırdım ve emin olamadim. Sizce Windows 8.1 mi benim için daha iyi olur yoksa 10 mu? Hangisi daha hızlı ve oyuna artı olarak Windows 10'un bir FPS katkısı var mıdır?
FPS artmasına düşebilir. Sisteminizin özellikleri nedir?

Kardeşim 15 FPS falan yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sana yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı