Laptop İkincil Disk İçin HDD mi SSD mi?

Ben black friday zamanında almıştım artık bulamazsın @Cybergraphic
Bu yazdığınızdan sonra biraz araştırdım ve 960 GB Crucial SSD'nin 750 TL olduğunu gördüm. Biraz paraya kıyıp almışken hem performanslı olsun hem de HDD'den daha uzun ömürlü olsun diye bu SSD'den yana kullanmayı düşünüyorum tercihimi. Araştırdığım kadarıyla Crucial alınabilecek bir markaymış. SSD'yi sadece depolama ve oyun amaçlı kullanacağım.

Bu yazdığınızdan sonra biraz araştırdım ve 960 GB Crucial SSD'nin 750 TL olduğunu gördüm. Biraz paraya kıyıp almışken hem performanslı olsun hem de HDD'den daha uzun ömürlü olsun diye bu SSD'den yana kullanmayı düşünüyorum tercihimi. Araştırdığım kadarıyla Crucial alınabilecek bir markaymış. SSD'yi sadece depolama ve oyun amaçlı kullanacağım.
Crucial in de BX500 model SSD sinde kronik ısınma ve hız düşme sorunu var alacaksan Crucial MX500 al onda öyle bir sorun yok.

Bende v19.4 var 500 GB MD2 SSD aldım ama yetmediğinden dolayı 1 tane 1 TB almayı düşünüyorum. Merak ettiğim bir konu var acaba direkt aktarım yapabilir miyim bütün SSD diski yeni alacağıma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı